HSBC Türkiye
English
Bireysel İnternet Bankacılığı Anında Şifre Demo Giriş
Mobil Bankacılık
  Menü yükleniyor...
Demolar

Anında Şifre

Anında Şifre ile anında internet bankacılığı!

Kredi kartınızın ya da HSBC Banka Kartı'nızın son 6 hanesini girin, internet bankacılığı şifrenizi anında alın.
        Devam

Ayrıntılı Bilgi

  • www.hsbc.com.tr'de bulunan Anında Şifre butonuna tıkladığınızda bir pencere açılacak olup, burada bulunan soruları doğru olarak yanıtlamanız gerekmektedir.
  • Açılan pencerede, HSBC Advantage Kredi Kartı’nızın ya da HSBC Banka Kartı'nızın son altı hanesini ve cep telefonu numaranızı ilgili alanlara girdikten sonra TAMAM tuşuna basarak bir sonraki ekrana geçmelisiniz. Eğer internet bankacılığına giriş için HSBC Advantage Kredi Kartı’nızı kullanarak anında şifre alıyorsanız; kredi kartı numaranızın son 6 hanesini girdikten sonra kartın arkasında bulunan CVV2 numarasını (kredi kartınızın arka yüzündeki numaranın son 3 rakamı) girmeniz gerekmektedir.
  • İnternet bankacılığına giriş için sırasıyla istenen bilgileri girdikten sonra ekranda bulunan İNTERNET BANKACILIĞI ŞİFREMİ GÖNDER tuşuna basmalısınız.
  • Bilgileri doğru girmeniz durumunda kullanıcı kodunuz ekranda gösterilecek, parola doğum tarihiniz olacak, HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı şifreniz ise cep telefonunuza kısa mesaj (SMS) ile gönderilecektir. Gönderilen kısa mesajlardan ücret alınmamakta ve gönderilen şifreyi 7 dakika içinde kullanmanız gerekmektedir.
  • Cep telefonunuza SMS ulaştıktan sonra ekranda verilen linke tıklayarak HSBC Bireysel İnternet Bankacılığı giriş sayfasına ulaşabilirsiniz.
  • Kullanıcı Kodu, parola ve şifre bilgilerinizi doğru olarak girdikten sonra İnternet Bankacılığı’na giriş yapabilirsiniz.
  • Bireysel İnternet Bankacılığı’ndan tüm işlemleri yapabilmeniz için Güvenli Anahtar veya Mobil Güvenli Anahtar ile giriş yapmanız gerekmektedir. Bu sebeple aktif bir Güvenli Anahtar veya Mobil Güvenli Anahtar’ınızın olmaması durumunda giriş aşamasında tercih ekranı açılacaktır. Bu ekranda SMS Tek Kullanımlık şifre seçeneği de yer almakta olup, bu seçenek ile sınırlı bir işlem setine ulaşabilirsiniz.
  • İnternet Bankacılığına Mobil Güvenli Anahtar/Güvenli Anahtar ve SMS Tek Kullanımlık Şifre ile giriş yaparak gerçekleştirebileceğiniz işlemler için tıklayınız.

Anında Şifre Demo