HSBC Türkiye
English
Bireysel İnternet Bankacılığı Anında Şifre Demo Giriş
Mobil Bankacılık
  Menü yükleniyor...
Demolar

Güvenli Anahtar

İnternet bankacılığı Güvenli Anahtar ile daha da güvenli!

Güvenli Anahtar*, HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı'na girişlerinizde güvenliği arttıran tek kullanımlık şifre üretme cihazıdır. İnternet bankacılığı kullanıcı kodu ve parolanızı girdikten sonra, sadece sizin belirleyeceğiniz PIN kodu ile açılabilen Güvenli Anahtar’ınızın ürettiği 6 haneli şifreyi girerek internet bankacılığına giriş yapabilirsiniz.

HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı'ndan finansal ve bilgi güncelleme işlemlerinizi, sadece Mobil Güvenli Anahtar veya Güvenli Anahtar ile giriş yaparak gerçekleştirebilir , SMS Tek Kullanımlık Şİfre ile sınırlı bir işlem setine erişebilirsiniz.

İnternet Bankacılığına Mobil Güvenli Anahtar/Güvenli Anahtar ve SMS Tek Kullanımlık Şifre ile giriş yaparak gerçekleştirebileceğiniz işlemler için tıklayınız.

Güvenli Anahtar'a nasıl başvurabilirsiniz?

İnternet bankacılığına giriş yaptıktan sonra Ayarlar / Giriş Tercihleri / Güvenli Anahtar Başvuru menüsünden ya da HSBC Bank Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111 aracılığıyla başvurunuzu yapabilirsiniz.

Güvenli Anahtar'ınızı aldınız mı?

Güvenli Anahtar'ınızı kullanabilmeniz için internet bankacılığına giriş yaptıktan sonra Ayarlar / Giriş Tercihleri / Güvenli Anahtar Aktivasyon menüsündeki adımları takip ederek aktive etmeniz gerekmektedir.

Güvenli Anahtar'ımı Aktive Etmek İstiyorum     

Güvenli Anahtar'ın Avantajları

  • Güvenli Anahtar, boyutları itibarıyla yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz ve internet bankacılığına güvenle giriş yapmanızı sağlayan bir cihazdır.
  • Güvenli Anahtar şifre korumalı bir cihazdır, sizin belirleyeceğiniz PIN kodu girilmeden açılmaz ve yeni şifre üretmez. Üretilen şifreler benzersiz olup siz ya da Güvenli Anahtar kullanan farklı bir kişi aynı şifreyi bir kez daha kullanamaz.
  • Güvenli Anahtar’ınız ve ürettiği şifreler sadece size özeldir, bankamız yetkilileri dahil kimseyle paylaşmamanız gerekmektedir. Güvenli Anahtar’ınızı kaybetmeniz durumunda HSBC Bank Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111’ i arayarak cihazı kullanıma kapattırmanız gerekmektedir.

Güvenli Anahtar Kullanım Kılavuzu

Güvenli Anahtar'ınızın kullanımı hakkında yardımcı olabilecek temel fonksiyonları aşağıdaki başlıklara tıklayarak inceleyebilirsiniz.

  • Açma/Kapama & Tuşlar
  • Aktivasyon
  • Hatalı PIN Girişi
  • Online PIN Açma
  • Ekran Mesajları

Sıkça Sorulan Sorular

Güvenli Anahtar ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfasını inceleyebilir ya da HSBC Bank Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111’i arayabilirsiniz.

Güvenli Anahtar Demo