HSBC Türkiye
English
Bireysel İnternet Bankacılığı Bireysel İnternet Bankacılığı hizmetimizi şifre almadan denemek için tıklayın! Giriş Anında Şifre Kart İşlemlerim'e tıklayın, tüm kredi kartı bilgilerinize hızlıca ulaşın!
  Menü yükleniyor...
Demolar

Kart İşlemlerim

''Bi' bakıp çıkacağım'' diyorsanız,
Kart İşlemlerim'e tıklayın, tüm kredi kartı bilgilerinize hızlıca ulaşın!


Kart İşlemlerim ile HSBC Kredi Kartı İşlemlerinizi 7 gün 24 saat, www.hsbc.com.tr'de yer alan "Kart İşlemlerim" butonuna tıklayarak hızlı ve güvenli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kart İşlemlerim’e şifre ve parola gibi bilgileri hatırlama zorunluluğu olmadan kolayca giriş yapabilirsiniz. Sadece HSBC Kredi Kartı'nızın ya da HSBC Banka Kartı’nızın ve cep telefonunuzun yanınızda bulunması yeterli!

Finansal işlemler içermeyen Kart İşlemlerim ile tüm ekstrelerinize ulaşabilir, kredi kartı, ek kart ve sigorta gibi bankamız ürünlerine kolayca başvuru yapabilir ve başvurularınızı sorgulayabilirsiniz.

Kart İşlemlerim’e Giriş Yapın     

HSBC Bank Kart İşlemlerim Hizmetlerinden Yararlanmak İçin:

HSBC Kredi Kartı'nızın ya da HSBC Banka Kartı'nızın son 6 hanesi, cep telefonu numaranız, kartı'nızın şifresini ve Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranıza* gönderilecek SMS Tek Kullanımlık Şifre ile Kart İşlemlerim’e giriş yapabilir, kredi kartınıza ait bilgilerinizi izleyebilir, tüm ekstrelerinizi izleyebilir ve bankamız ürünlerine başvurunuzu yapabilirsiniz.

* Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranız güncel değilse HSBC Bank ATM’leri veya Şubelerimiz aracılığıyla güncelleyebilirsiniz.


HSBC Bank Kart İşlemlerim ile Gerçekleştirebileceğiniz İşlemler:


Kredi Kartlarım

Ekstrelerim ve Başvurular

  • Hesap İşlemleri
  • HSBC Advance
  • Ekstrelerim
  • Ekstre Gönderim Tercihleri
  • Online Başvurular
  • Kredi Kartım Güvende Sigortası