HSBC Türkiye
English
Bireysel İnternet Bankacılığı Anında Şifre Demo Giriş
Mobil Bankacılık
  Menü yükleniyor...

Advantage Hızz

Avantajlı alışverişte Hızz'lı dönem başlıyor.

Avantajlı alışverişin en hızlısı Advantage Hızz, 50 TL'ye kadar olan alışverişlerinizde sizi imza ve şifre formalitelerinden kurtarıyor. Bunun için tek yapmanız gereken, Advantage Hızz Kart'ınızı okuyucuya göstermek.

Advantage Hızz'ın standard kredi kartı formatı dışında
anahtarlık ve sticker şeklinde kredi kartları da bulunmaktadır. Kendinize uygun kartı seçerek hızlı alışverişe başlayabilirsiniz.

Advantage Hızz Kredi Kartı

Advantage Hızz Standard/Gold/Platinum Kredi Kartları, HSBC Advantage Standard/Gold/Platinum Kredi Kartlarının tüm özelliklerine sahiptir. Advantage Hızz, ilave olarak temassız olması sayesinde MasterCard® Pay PassTM okuyucusu bulunan tüm noktalarda 50 TL ve altındaki işlemlerinizi şifre ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirir. Bunun için tek yapmanız gereken POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra kartınızı okuyucuya göstermek.

Advantage Hızz Anahtarlık

Advantage Hızz Anahtarlık** ile MasterCard® Pay PassTM okuyucusu bulunan tüm noktalarda 50 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra anahtarlığınızı okuyucuya göstermek.

Advantage Hızz Sticker

Advantage Hızz’ınızı cep telefonunuza veya iPod’unuza yapıştırabilirsiniz. Advantage Hızz Sticker* ile MasterCard® Pay PassTM okuyucusu olan tüm noktalarda 50 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra sticker’ınızı okuyucuya göstermek.

* Anahtarlığınızı/stickerınızı manyetik alandan uzak tutunuz, sıvı teması, darbe gibi dış etkenlerden koruyunuz.