HSBC Türkiye
English
Bireysel İnternet Bankacılığı Anında Şifre Demo Giriş
Mobil Bankacılık
  Menü yükleniyor...

Advantage Hızz Üniversiteli

Üniversiteli Hızz’lı yaşar.

Avantajlı alışverişin en hızlı hali Advantage Hızz, 50 TL’ye
kadar olan alışverişlerinizde sizi imza ve şifre formalitelerinden kurtarıyor. Bunun için tek yapmanız gereken, Advantage Hızz Üniversiteli Kart’ınızı okuyucuya göstermek.

Advantage Hızz Üniversiteli, 18-25 yaş arası üniversite
(açıköğretim fakülteleri hariç) öğrencilerine verilen bir kredi kartıdır. Advantage Hızz’ın standart kredi kartı formatı dışında anahtarlık ve sticker şeklinde kredi kartları da bulunmaktadır. Kendinize uygun kartı seçerek Hızz’lı alışverişe hemen
başlayabilirsiniz.

Advantage Hızz Üniversiteli Kredi Kartı

Advantage Hızz Üniversiteli Kredi Kartı, HSBC Campus Kredi Kartının tüm özelliklerine sahiptir. Advantage Hızz, ilave olarak temassız olması sayesinde MasterCard® PayPassTM okuyucusu olan tüm noktalarda 50 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirir. Bunun için tek yapmanız gereken POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra kartınızı okuyucuya göstermek.

Advantage Hızz Anahtarlık

Advantage Hızz ile kredi kartınız anahtarlığınızda. Advantage Hızz Anahtarlık* ile MasterCard® PayPassTM okuyucusu olan tüm noktalarda 50 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra anahtarlığınızı okuyucuya göstermek.

Advantage Hızz Sticker

Advantage Hızz’ınızı cep telefonunuza veya iPod’unuza yapıştırabilirsiniz. Advantage Hızz Sticker* ile MasterCard® PayPassTM okuyucusu olan tüm noktalarda 50 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra sticker’ınızı okuyucuya göstermek.

* Anahtarlığınızı/stickerınızı manyetik alandan uzak tutunuz, sıvı teması, darbe gibi dış etkenlerden koruyunuz.

Daha fazlası

Ayrıntılı bilgiyi burada bulabilirsiniz.