HSBC Türkiye
English
Bireysel İnternet Bankacılığı Bireysel İnternet Bankacılığı hizmetimizi şifre almadan denemek için tıklayın! Giriş Anında Şifre Kart İşlemlerim'e tıklayın, tüm kredi kartı bilgilerinize hızlıca ulaşın!
  Menü yükleniyor...

HSBC Campus

HSBC Campus Kredi Kartı

HSBC Campus Kredi Kartı sahibiyseniz, mevcut HSBC Advantage Classic/Standard Kredi Kartı'nın özelliklerinden* faydalanabilirsiniz.


Özellikleri ve kolaylıkları

  • HSBC Campus ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora programlarına dahil olan 18-25 yaş arası üniversite (açıköğretim fakülteleri hariç) öğrencilerine özel bir kredi kartıdır.
  • Nakit ihtiyacınızda yanınızdadır. Kartınızla, yurtiçinde HSBC Bank şubeleri, HSBC Bank ATM'leri, yurtiçindeki diğer tüm banka ATM'lerinden nakit avans çekebilirsiniz.
  • Yurtiçinde sağlıktan otomotive, eğlenceden giyime birçok sektörde hizmet veren onbinlerce üye kuruluşumuzda ve MasterCard®/Visa amblemini gördüğünüz her yerde kullanabilirsiniz.
  • Seçkin üye kuruluşlarda ek taksit ve Advantage NakitPuan avantajlarına sahip olursunuz.
  • İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde bulunan, her türlü ayrıntıyı incelikle düşünerek hazırladığımız, HSBC Club Lounge'tan 60 TL karşılığında yararlanabilirsiniz**. Ayrıca, GreenPort ve BeerPort'da HSBC Advantage Kredi Kartı'nızla yaptığınız ödemelerde size özel % 30 indirim fırsatından faydalanırsınız

* HSBC Campus Kredi Kartı’na ek kart verilmemektedir.
** HSBC Club Lounge Giriş Koşulları için tıklayınız

Daha fazlası

Ayrıntılı bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Kredi kartı başvurunuzu yaptınız mı ?
  • Başvuru sonucunuzu öğrenmek için lütfen tıklayın.
e-ekstre için başvurunuzu yaptınız mı?
  • İnternet Bankacılığı > Başvurular > Ekstre Gönderim Tercihleri > Ekstre ve İletişim Tercihleri adımlarını izleyerek ekstre tercihinizi güncelleyebilirsiniz. Güncellemek için hemen tıklayınız.