HSBC Türkiye
English
Bireysel İnternet Bankacılığı Bireysel İnternet Bankacılığı hizmetimizi şifre almadan denemek için tıklayın! Giriş Anında Şifre Kart İşlemlerim'e tıklayın, tüm kredi kartı bilgilerinize hızlıca ulaşın!
  Menü yükleniyor...

Kredi Kartı Başvurusu

HSBC Kredi Kartları Benzersiz Fırsatları, Farklı Taksit ve Ödül Seçenekleri ile Yanınızda!

Siz de HSBC Advance dünyasına giriş yapın, sadece Advance Kredi Kartı’na özel, tüm yurtiçi tek çekim alışverişlerinizde bedava 6 taksit avantajından ve İnternetten yaptığınız alışverişlerde de %10 indirim fırsatından yararlanın!*


      HSBC Advantage Kredi Kartı       HSBC Advance Kredi Kartı
                       
      HSBC Advantage Kredi Kartı         HSBC Campus Kredi Kartı
                       

* Kampanyalar, Advance müşteriler için, Advance Kredi Kartı ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. 6 taksit kampanyası, 10.000 TL'ye kadar olan yurtiçi tek çekim işlemler için geçerlidir. Alışverişlerin kanunen taksitlendirilemediği Kuyum/ telekom/yemek/ gıda/ benzin harcamaları kampanya kapsamı dışındadır. Müşteri taksitlendirmek istediği her işlem için ayrı talep iletmelidir. %10 indirim; İnternetten Advantage üye işyerlerinde yapılan tek çekim işlemlerin %10’u iade edilecektir. İndirim 10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Her bir müşteri için iade tutarı işlemin yapıldığı ay için 10 TL ile sınırlıdır. Advance müşterisi olmak için vadesiz hesaptan biri otomatik fatura talimatı olmak üzere en az üç düzenli ödeme talimatı verilmeli ve bu talimatların aylık toplam en az 500 TL olarak ödenmesi gereklidir. Tüm Advance avantajları talimatların toplam en az 500 TL tutarında ödenmesi durumunda bir sonraki aydan itibaren geçerlidir geçerlidir.