HSBC Türkiye
English
Bireysel İnternet Bankacılığı Bireysel İnternet Bankacılığı hizmetimizi şifre almadan denemek için tıklayın! Giriş Anında Şifre Kart İşlemlerim'e tıklayın, tüm kredi kartı bilgilerinize hızlıca ulaşın!
  Menü yükleniyor...

Kredi Kartı Başvurusu

HSBC Kredi Kartları Benzersiz Fırsatları, Farklı Taksit ve Ödül Seçenekleri ile Yanınızda!

15 Eylül - 31 Aralık 2014 tarihleri arasında HSBC Advantage Kredi Kartı al, faizsiz - masrafsız 500 TL veya 1000 TL Bedava Kredi'ni 28 Şubat 2015'e kadar kartından istediğin zaman kullan!*


      HSBC Advantage Kredi Kartı       HSBC Campus Kredi Kartı
                       
      HSBC Advantage Kredi Kartı       HSBC Concept Üniversiteli
                       

*1 Ocak 2014 itibarıyla Banka’da açık ve geçerli asıl kredi kartı olmayan, 15 Eylül 2014 - 31 Aralık 2014 tarihleri arasında Banka'dan yeni asıl kart alan müşteriler için geçerlidir.Kampanyaya; ek kartlar, öğrenci kartları,ikinci kartar, HSBC Concept ve ticari/şirket kartları dahil değildir. Kampanya, müşterilerin kullanılabilir kredi kartı limitlerine göre HSBC ATM’lerinden çekecekleri 9 ay taksitli, %0 faizli ve masrafsız 500 TL veya 1.000 TL ÇatPara işlemlerinde geçerlidir. 28 Şubat 2015’e kadar kullanılan ilk ÇatPara işlemi, kampanya kapsamında sayılacaktır.Müşteriler kampanya dahilinde kullanılabilir limitlerinin en fazla %80’ini kullanabilir. Eksik ödeme sebebiyle kartı gecikmede olan müşteriler ilgili ödeme yapılana kadar kampanyadan yararlanamaz. 1000 TL Bedava Kredi kampanyalarından yalnızca bir kez yararlanılabilir.