HSBC Türkiye
English
Bireysel İnternet Bankacılığı Anında Şifre Demo Giriş
Mobil Bankacılık
  Menü yükleniyor...

HSBC Advantage Platinum

HSBC Advantage Platinum Kredi Kartı

HSBC Advantage Platinum Kredi Kartı ile, HSBC Advantage Classic/Standard ve Gold Kredi Kartının sahip olduğu tüm özelliklerle birlikte, başka avantajlardan da faydalanabilirsiniz.
Özellikleri ve kolaylıkları

  • Özel Müşteri Hizmetleri: Platinum müşterilerine özel Telefon Bankacılığı hizmeti 0850 211 0 112 hattından yararlanma imkanına sahip olursunuz.
  • Ferdi Kaza Sigortası: HSBC Advantage Platinum Kredi Kartı’nızla aldığınız biletle çıkacağınız yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinizde, seyahatinizin ilk 90 günü içerisinde oluşabilecek beklenmedik kaza sonucu ölüm veya sürekli sakatlanma durumlarına karşı USD 50.000 Ferdi Kaza Sigortası ve kaza sonrası yatarak tedavi ihtiyacı halinde USD 10,000 tedavi masrafları teminatı hizmetinden yararlanırsınız.*
  • Bagaj Kaybı/Gecikmesi Sigortası: Havayolu ile yapılan yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerde geçerli USD 500 bagaj kaybı, USD 100 bagaj gecikmesi sigortası hizmetinden faydalanırsınız.**
  • Platinum MasterCard® Collection: Platinum Kredi Kartı hamillerine sunulan en önemli ayrıcalıklardan biri "Platinum MasterCard Collection'dır. Bu program, Platinum Kart hamillerine yurtiçi ve yurtdışındaki seçkin otellerde, mağazalarda, restoranlarda, otomobil kiralama firmalarında, sağlık ve fitness merkezlerinde özel indirimler, ayrıcalıklar ve gezi programları gibi birçok avantaj sunar.
  • İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde bulunan, her türlü ayrıntıyı incelikle düşünerek hazırladığımız HSBC Club Lounge'dan kişi başı 70 TL ücret karşılığında yararlanabilirsiniz **.

* Teminat kapsamları ve hizmetler hakkında detaylı bilgi için: 0850 211 0 112
** HSBC Club Lounge Giriş Koşulları için tıklayınız

Nasıl başvurabilirsiniz?
  • HSBC Kredi Kartlarına tüm şubelerimizden başvurabilirsiniz. En yakın şubemiz için tıklayınız.
Kredi kartı başvurunuzu yaptınız mı ?
  • Başvuru sonucunuzu öğrenmek için lütfen tıklayın.
Kart şifrenizi oluşturdunuz mu?
  • Kart şifrenizi oluşturmak için hemen tıklayın.
e-ekstre için başvurunuzu yaptınız mı?
  • İnternet Bankacılığı > Başvurular > Ekstre Gönderim Tercihleri > Ekstre ve İletişim Tercihleri adımlarını izleyerek ekstre tercihinizi güncelleyebilirsiniz. Güncellemek için hemen tıklayınız.