HSBC Türkiye
English
Bireysel İnternet Bankacılığı Anında Şifre Demo Giriş
Mobil Bankacılık

HSBC Online Başvuru

E-Bülten Almak İstiyorum

Kaydet
Sıkça Sorulan Sorular

HSBC Advantage ile Motorlu Taşıtlar Vergisini Taksitle Ödemek Çok Kolay!

07 Ocak – 10 Şubat 2014 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Verginizi HSBC Advantage Kredi Kartı ile gib.gov.tr'den, İnternet Bankacılığı'ndan, 0850 211 0 111 Telefon Bankacılığı'ndan ya da HSBC Şubeleri’nden ödeyenlere 500 TL’ye kadar 3 taksit, 500 TL ve üzerine 4 taksit fırsatı!

Üstelik Speedy’den kapsamlı check up ve antifrizli cam suyu hediye!

Motorlu Taşıtlar Verginizi ödemek için size en uygun seçeneğe hemen tıklayabilirsiniz:

*İnternet Bankacılığında " Ödemeler " menüsü altındaki "Motorlu Taşıt Vergisi" işlemi ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Koşulları:

  • 07 Ocak – 10 Şubat 2014 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Verginizi HSBC Advantage Kredi Kartı ile gib.gov.tr'den, İnternet Bankacılığı'ndan, 0850 211 0 111 Telefon Bankacılığı'ndan ya da HSBC Şubeleri’nden ödeme yapanlar yararlanabilir.
  • Kampanyadan yararlanan müşterilerimizin ödemeleri ekstrelerine 500 TL'ye kadar 3, 500 TL üstünde 4 eşit taksitte yansıtılacaktır.
  • Kampanya boyunca gib.gov.tr'den yapılan ödemelerde tek ödeme opsiyonu geçerli olmayacaktır.
  • Speedy'nin sunduğu avantajlar Speedy servisinin bulunduğu illerde 30 Haziran 2014'e kadar geçerli olup, bu hizmetten yararlanmak isteyen müşterilerimizin ödeme dekontunu Speedy yetkilisine göstermesi gerekmektedir.
  • Speedy servis listesine www.speedy.com.tr'den ulaşılabilir. Motorlu Taşıt Vergisi resmi son ödeme tarihi 31 Ocak 2014 olup, HSBC Advantage kampanyasının geçerli olduğu son tarih 10 Şubat 2014'dür. 31 Ocak'tan sonra ödeme yapan müşterilerimiz gecikme zammından etkilenecek ancak HSBC Advantage kampanyasından faydalanabilecektir.
  • HSBC Advantage Kredi Kartı ile yapılan motorlu taşıt vergisi, trafik cezası ve idari para cezası ödemelerinde Advantage NakitPuan kazanımı ve kullanımı geçerli olmayacaktır.
  • Ticari ve Business Kartlar kampanyaya dahil değildir.
  • HSBC Bank A.Ş., kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.