HSBC Türkiye
English
Bireysel İnternet Bankacılığı Anında Şifre Demo Giriş
Mobil Bankacılık
  Menü yükleniyor...

HSBC Private Bank

HSBC Private Bank kişiye özel bankacılık hizmetiyle hayatınızı zenginleştirecek yeni kapılar açmaya hazır.

HSBC Private Bank olarak, uluslararası deneyimimiz, bilgi birikimimiz ve üst düzey hizmet anlayışımız çerçevesinde, bugün tüm dünyada seçkin müşterilerimize kişiye özel bankacılık hizmet ve çözümleri sunuyoruz. Hayatınızı daha da zenginleştirmek adına sizlere yeni kapılar açmaya hazırız.


Yatırımlarınız
Bono ve sermaye piyasalarından, para piyasaları araçlarına; türev işlemlerinden, size özel yapılandırılmış ürünlere uzanan bir yelpazede sizlere hizmet veriyoruz.
Ayrıntılı  Bilgi
Bankacılık ve Finansman İşlemleriniz
Yüksek limitli kredilerden, ayrıcalıklı kredi kartlarına; size özel mevduat oranlarından, işlem ücret indirimlerine kadar, sadece size özel bankacılık çözümleri sunuyoruz.
Ayrıntılı  Bilgi
 
HSBC Private Bank Kredi Kartı
HSBC Private Bank Kredi Kartı, hem yurt içinde, hem yurt dışında tüm restoran harcamalarınızda
%10, tüm otel harcamalarınızda da %5 indirim ayrıcalığı sunuyor. *
Ayrıntılı  Bilgi
Size Özel Davetler
Tüm yıl boyunca özel olarak düzenlenen ve fark yaratan ekonomi, sanat, kültür ve yaşam etkinliklerinde sizleri buluşturuyoruz.
Ayrıntılı  Bilgi
 
Express Bankacılık
HSBC Bireysel Internet Bankacılığı ve 0850 211 0 112 özel Telefon Bankacılığı, size dünyanın her yerinden ihtiyacınız olan tüm hizmetleri 7/24 sunuyor.
Ayrıntılı  Bilgi
 

* Müşteri başına kazanılabilecek aylık indirim tutarı (ek kartlar dahil olmak üzere) maksimum 250 TL’dir. İndirim tutarı, harcamaların yapıldığı tarihi izleyen ayın 10’una kadar kart sahibinin hesabına aktarılır. HSBC Bank A.Ş., uygulama koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya uygulamayı durdurma hakkına sahiptir.

HSBC Private Bank Türk Hukukuna uygun olarak faaliyette bulunan HSBC Bank A.Ş.’nin özel bankacılık bölümüdür.