HSBC Türkiye
English
Bireysel İnternet Bankacılığı Kart İşlemlerim'e tıklayın, tüm kredi kartı bilgilerinize hızlıca ulaşın! Anında Şifre Giriş
  Menü yükleniyor...

Kredi Kartım Güvende Sigortası

Kötü Günde İyi Hizmet...

Kredi Kartım Güvende Sigortası ile vefat, daimi maluliyet, kayıp/çalıntı gibi beklenmedik risklere karşı kendinizi güvence altına alabilirsiniz.
Özellikleri ve kolaylıkları

 • 18-65 yaşları arasında, Türkiye'de yerleşik ve HSBC Kredi Kartı müşterisi iseniz, siz de Kredi Kartım Güvende Sigortası’na sahip olabilirsiniz.
 • Kredi Kartım Güvende Sigortası ile dilerseniz ilgili aya ait HSBC Kredi Kartı borcunuzu, dilerseniz toplam kredi kartı limitinizi teminat altına alarak; vefat, daimi maluliyet, kayıp/çalıntı gibi durumlara karşı güvence sağlayabilirsiniz.
 • Prim ödemeleriniz, seçmiş olduğunuz teminat kapsamına bağlı ve aylık olarak kredi kartınızdan tahsil edilecektir.

Teminatlar

 • Vefat/ Daimi Maluliyet
  Ecelen, kaza, deprem veya terör sonucu yaşam kaybı veya sürekli maluliyet durumlarında (maluliyetin derecesine göre belirlenecek oranda) poliçe başlangıcında belirlenen teminat kapsamı dahilinde güvence sağlanır.
 • Kayıp/Çalıntı
  Sigortalının yurt içi ve/veya yurt dışında bulunması esnasında, kendisine ait asıl HSBC Kredi Kartı/Kartları ve/veya başkasının kullanımına tahsis ettiği ek HSBC Kredi Kartı/Kartlarının kaybolması veya üçüncü kişiler tarafından gerçekleşecek hırsızlık, aşırma, gasp, kapkaç ve yankesicilik eylemleri sonucunda meydana gelecek zararlar teminat limitleri dahilinde karşılanır.

  Aynı zamanda HSBC Kredi Kartı ile birlikte kaybolma/çalınma kaydı ile sigortalıya ait kimlik kartlarının yeniden çıkartılma masrafları, anahtar masrafları, cep telefonu yenileme masrafları da teminat limitleri dahilinde güvence altındadır.

* "Kredi Kartım Güvende Sigortası’nın teminatları, Allianz Sigorta A.Ş ve Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından verilmektedir. HSBC Bank A.Ş., Allianz Sigorta A.Ş ve Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. acentesidir. Kredi Kartım Güvende Sigortası sadece Türkiye'de yerleşik müşterilere sunulmaktadır.