HSBC Türkiye
HSBC

Gayrimenkul Satışları

HSBC BANK A.Ş. mülkiyetinde bulunan ihtiyaç fazlası gayrimenkuller her ay yapılacak elektronik ihalelerle satılmaktadır. İhale tarihleri gazetelerden veya 0212 366 12 80 numaralı telefondan; teklif verme şartları İhale Prosedürü bölümünden, gayrimenkul özellikleri gayrimenkul detay sayfalarından öğrenilebilir.İl: İlçe:


 
Gayrimenkul No
Gayrimenkul TanımıSatış Mercii
 
HSBC 0423
ANKARA PURSAKLAR'DA DUBLEKS KONUT
HSBC
Ayrıntı
HSBC 0422
ANKARA SİNCAN'DA KONUT
HSBC
Ayrıntı
HSBC 0433
ANTALYA KONYAALTI'NDA KONUT
HSBC
Ayrıntı
HSBC 0336
ANTALYA KUMLUCA'DA İŞYERİ
HSBC
Ayrıntı
HSBC 0337
ANTALYA KUMLUCA'DA İŞYERİ
HSBC
Ayrıntı
HSBC 0338
ANTALYA KUMLUCA'DA İŞYERİ
HSBC
Ayrıntı
HSBC 0339
ANTALYA KUMLUCA'DA İŞYERİ
HSBC
Ayrıntı
HSBC 0340
ANTALYA KUMLUCA'DA İŞYERİ
HSBC
Ayrıntı
HSBC 0341
ANTALYA KUMLUCA'DA İŞYERİ
HSBC
Ayrıntı
HSBC 0342
ANTALYA KUMLUCA'DA İŞYERİ
HSBC
Ayrıntı

  İleri
 

HSBC tarafından verilen tüm bilgiler, resimler, açıklamalar ve basında, internette yayınlanan her türlü ilanlar (satış listesi, tanıtım metni, gazete ilanı, internet, afiş vb.) taahhüt niteliğinde olmayıp genel bilgi niteliğindedir. Gayrimenkulün mevcut durumu değişmiş olabileceğinden teklif vermeden önce gerekli araştırmaların gayrimenkulün müşterisi tarafından yapılması ve gayrimenkulün görülmesi önerilmektedir. Gayrimenkulün fiili durumu ile HSBC tarafından verilen bilgilerin farklı olması halinde HSBC’nin herhangi bir yükümlülüğü bulunmayacaktır. Teklif sahipleri, gayrimenkulü mevcut durumu ile (hasar, hisse, kiracı, işgal, lojman tahsisi, vefa, şufa hakkı vb. hangi ad altında olursa olsun şahsi ve ayni şerhleri, sit, imar, ruhsat, iskan, konum, alan, tapu v.b. bilgileri ile elektrik, su, doğalgaz, telefon, emlak vergisi, çevre temizlik vergisi, aidat, ruhsat, iskan, altyapı, otopark ve diğer bilimum harçları, borçları, bilimum şerhler, ayıp, eksik vb. durumları ile) görmüş, beğenmiş, gayrimenkul ile ilgili resmi kayıt ile tapu kayıtları dahil her türlü inceleme ve araştırmayı yapmış ve kabul etmiş sayılacaktır. Müşteriler gayrimenkulün kusurlarından veya verilen bilgi ve fotoğraflar ile gayrimenkulün mevcut durumu arasındaki farklılıklardan dolayı gayrimenkulün teslim ve tescilinden kaçınamayacağı gibi, tekliflerini geri çekemez, iptal edemez ve HSBC’den gayrimenkulün kusurlarının giderilmesi için herhangi bir itiraz veya talepte bulunamaz.

İhaleye giriş için aşağıdaki linke bağlanınız. Gayrimenkul satış ihalelerimiz İntengo Bilişim Teknolojileri San ve Tic. A.Ş. Elektronik Gayrimenkul Satış İhale sistemi kullanılarak yapılmaktadır. Sadece teminat yatırmış ve kullanıcı şifresi almış kişiler ihale sistemine giriş yapabilirler.

 https://hsbc.intengo.com

Gayrimenkuller ve ihaleler hakkında ayrıntılı bilgi için :

HSBC BANK A.Ş. Genel Müdürlük
Gayrimenkul Satış

 Tel : (0212) 366 12 80
 Fax : (0212) 366 33 18
 E-Posta : gayrimenkulsatis@hsbc.com.tr
 Adres : HSBC Bank A.Ş. Esentepe Mah. Büyükdere Caddesi No:128 Şişli 34394 İstanbul