HSBC Türkiye
HSBC

Gayrimenkul Listesi

HSBC BANK A.Ş. mülkiyetinde bulunan ihtiyaç fazlası gayrimenkuller yapılacak elektronik ihalelerle satılmaktadır. İhale tarihleri gazetelerden, gayrimenkulsatis@hsbc.com.tr mail adresinden veya 0212 366 12 80 numaralı telofonlardan teklif verme şartları İhale Prosedürü bölümünden, gayrimenkul özellikleri gayrimenkul detay sayfalarından öğrenilebilir.

İhale katılımcıların HSBC hesaplarının olması zorunludur.

Aksi belirtilmedikçe her taşımanmaz için teminat tutarı 1.000 TL'dir.

Satılık gayrimenkuller hakkında genel bilgilere, ihale çıkış tarihleri ve ihale başlangıç değerlerine ulaşmak için tıklayınız.

 

HSBC tarafından verilen tüm bilgiler, resimler, açıklamalar ve basında, internette yayınlanan her türlü ilanlar (satış listesi, tanıtım metni, gazete ilanı, internet, afiş vb.) taahhüt niteliğinde olmayıp genel bilgi niteliğindedir. Gayrimenkulün mevcut durumu değişmiş olabileceğinden teklif vermeden önce gerekli araştırmaların gayrimenkulün müşterisi tarafından yapılması ve gayrimenkulün görülmesi önerilmektedir. Gayrimenkulün fiili durumu ile HSBC tarafından verilen bilgilerin farklı olması halinde HSBC’nin herhangi bir yükümlülüğü bulunmayacaktır. Teklif sahipleri, gayrimenkulü mevcut durumu ile (hasar, hisse, kiracı, işgal, lojman tahsisi, vefa, şufa hakkı vb. hangi ad altında olursa olsun şahsi ve ayni şerhleri, sit, imar, ruhsat, iskan, konum, alan, tapu v.b. bilgileri ile elektrik, su, doğalgaz, telefon, emlak vergisi, çevre temizlik vergisi, aidat, ruhsat, iskan, altyapı, otopark ve diğer bilimum harçları, borçları, bilimum şerhler, ayıp, eksik vb. durumları ile) görmüş, beğenmiş, gayrimenkul ile ilgili resmi kayıt ile tapu kayıtları dahil her türlü inceleme ve araştırmayı yapmış ve kabul etmiş sayılacaktır. Müşteriler gayrimenkulün kusurlarından veya verilen bilgi ve fotoğraflar ile gayrimenkulün mevcut durumu arasındaki farklılıklardan dolayı gayrimenkulün teslim ve tescilinden kaçınamayacağı gibi, tekliflerini geri çekemez, iptal edemez ve HSBC’den gayrimenkulün kusurlarının giderilmesi için herhangi bir itiraz veya talepte bulunamaz.

İhaleye giriş için aşağıdaki linke bağlanınız. Gayrimenkul satış ihalelerimiz İntengo Bilişim Teknolojileri San ve Tic. A.Ş. Elektronik Gayrimenkul Satış İhale sistemi kullanılarak yapılmaktadır. Sadece teminat yatırmış ve kullanıcı şifresi almış kişiler ihalede teklif verebilirler.

 https://hsbc.intengo.com

Gayrimenkuller ve ihaleler hakkında ayrıntılı bilgi için :

HSBC BANK A.Ş. Genel Müdürlük

 Tel : (0212) 366 12 80
 E-Posta : gayrimenkulsatis@hsbc.com.tr
 Adres : HSBC Bank A.Ş. Esentepe Mah. Büyükdere Caddesi No:128 Şişli 34394 İstanbul