HSBC Türkiye
English
Bireysel İnternet Bankacılığı Bireysel İnternet Bankacılığı hizmetimizi şifre almadan denemek için tıklayın! Giriş Anında Şifre Kart İşlemlerim'e tıklayın, tüm kredi kartı bilgilerinize hızlıca ulaşın!
Şirket İnternet Bankacılığı Giriş Şirket İnternet Bankacılığı hizmetimizi şifre almadan denemek için tıklayın! Şirket İnternet Bankacılığı hizmetimizi şifre almadan denemek için tıklayın!

  Menü yükleniyor...

Eğitim Olanakları

 

Eğitimlerimiz, tüm çalışanlarımızın kariyer ve kişisel gelişim ihtiyaçlarına, bankamızın hedef ve stratejilerine paralel olarak düzenlenir. Sınıf içi eğitimlerimizin yanı sıra, iş başı ve internet tabanlı eğitimlerimiz de oldukça yoğundur.


Kişilerin çalıştıkları birimlerdeki rollerinde donanımlı olmaları için gerekli tüm teknik ve beceri eğitimleri sunulmaktadır. Sertifikasyon gerektiren görevlerde olan çalışanlarımız için de, sertifikasyonu alabilmeleri için gerekli eğitim desteği verilmektedir, SPK, BES, SEGEM İlkyardım bunlardan ilk akla gelenler.

İşe yeni başlayan çalışma arkadaşlarımıza da, çalışacakları ekipler ve üstlenecekleri roller ile ilgili uzun süreli yönlendirme / oryantasyon ve işe uyum eğitim programları sunulmaktadır. Farklı rollerin, farklı birimlerin kendilerine özel olarak tasarlanmış eğitim programları olduğu gibi (yönetici adayları, telefon bankacılığı, gişe yetkilisi vs.) tüm işe yeni girenlerin alması gereken bazı ortak eğitim programları da vardır.

Bazı eğitimler banka içinden kendi konusunda uzman eğitmenlerimiz tarafından verilirken, diğer eğitimler farklı dış eğitim şirketlerinden sağlanmaktadır. Bazı eğitim ihtiyaçlarımız için ise, grup kaynaklarını kullanarak yurtdışı eğitim olanlarından faydalanmaktayız.

MyLearning adını verdiğimiz internet tabanlı eğitim yönetim sistemimizde eğitim ile ilgili tüm uygulamalarımızı bir çatı altında topladık. MyLearning tüm çalışanlarımızın kişisel şifreleri ile ulaşabildikleri intranet tabanlı bir yazılım. Bu platformdan çalışanlarımız HSBC Grubunda mevcut tüm ederslere ulaşabildikleri gibi, eğitim kayıt, iptal gibi eğitim ile ilgili tüm süreçlerini de yönetebiliyorlar.


#
eğitim eğitim eğitim
#