HSBC Türkiye
English
Bireysel İnternet Bankacılığı Bireysel İnternet Bankacılığı hizmetimizi şifre almadan denemek için tıklayın! Giriş Anında Şifre Kart İşlemlerim'e tıklayın, tüm kredi kartı bilgilerinize hızlıca ulaşın!
Şirket İnternet Bankacılığı Giriş Şirket İnternet Bankacılığı hizmetimizi şifre almadan denemek için tıklayın! Şirket İnternet Bankacılığı hizmetimizi şifre almadan denemek için tıklayın!

  Menü yükleniyor...

HSBC People

Bankamız çalışanlarına yönelik olarak 2002 yılında kurulan ve çalışanlarımızın gönüllü olarak oluşturduğu ekibimiz, bu alanda çalışanlarımıza pek çok fırsatlar sunmaktadır. Amacımız, düzenlediğimiz etkinliklerin çeşitliliği ile birçok farklı yapıdaki zevke hitap etmektir.

Geleneksel hale gelen etkinliklerimiz arasında; futbol turnuvası, sık aralıklarla yapılan bowling turnuvaları, farklı bir heyecan yaratan sokak basketbolu turnuvası, yazın gözde spor dalı olan plaj voleybolu turnuvası, çeşitli doğa ve kültürel gezi programları, yoğun katılımın sağlandığı tiyatro, konser ve bale gösterileri, sanatsal etkinliklere ve festivallere katılma imkanları, belli dönemlerde yapılan partiler, hız tutkunları için karting turnuvaları, çeşitli dallarda şirketlerarası düzenlenen turnuvalar, rafting, önemli maçlara, konserlere bilet çekilişleri yer almaktadır. Kişisel gelişim alanında da çeşitli etkinlikler düzenlemekte olan ekibimiz, çalışanlar ve yakınları için tiyatro, dans, gitar, resim vb kurslar düzenlemektedir. Düzenlenen tiyatro ve kurslarının sonunda ise katılımcılar bir oyunu sahnelemektedir.

HSBC People HSBC People HSBC People