HSBC Türkiye
English
Şirket İnternet Bankacılığı Giriş Şirket İnternet Bankacılığı şifrenizi hemen alın! Şirket İnternet Bankacılığı hizmetimizi şifre almadan denemek için tıklayın!

  Menü yükleniyor...

Bilgi

HSBC Bank Şirket İnternet Bankacılığı, tüm kurumsal ve ticari ihtiyaçlarınıza cevap vermek amacıyla hazırlanmış güvenli bir online bankacılık sitesidir. HSBC Bank Şirket İnternet Bankacılığı aracılığı ile bir çok bankacılık işleminizi 7gün/24 saat internet erişimi olan herhangi bir yerden gerçekleştirebilir; hayatınızı kolaylaştıracak ek özellikler ile işlemlerinizi daha rahat takip edebilirsiniz.

Şirket İnternet Bankacılığı ile yapabileceğiniz işlemleri görmek için tıklayın.

Eğer hala HSBC Bank Şirket İnternet Bankacılığı kullanıcısı olmadıysanız, hemen şubenize başvurarak gerekli işlemleri başlatabilirsiniz. HSBC Bank Şirket İnternet Bankacılığı kullanımı ve işlemler hakkında detaylı bilgi almak için lütfen Demo'yu inceleyin.

HSBC Bank Şirket İnternet Bankacılığı kullanımınız sırasında destek almak için HSBC Bank Şirket Telefon Bankacılığı 0850 211 0 424’ü arayabilirsiniz.

  • İnternet üzerinden yaptığınız tüm işlemleri de çift imza ile gerçekleştirebilirsiniz! Onay mekanizması ile işlemlerin kaç kullanıcının onayı ile gerçekleşeceğini belirleyebilir; işlem bazında şirketinizden çıkacak günlük işlem limitini belirleyerek kısıtlama getirebilirsiniz.
  • Firma hesaplarınızı internet kullanımına kapatabilirsiniz. Firmanıza ait istediğiniz hesabı, isterseniz izlemek üzere Şirket İnternet Bankacılığı'na açabilir; isterseniz internete kapatabilirsiniz.
  • Yetki altyapısı ile işlem yapacak personelinize, hesap ve işlem bazında yetki/limit sınırlaması yapabilirsiniz. Örneğin, bir kullanıcınızı belirlediğiniz limit çerçevesinde finansal işlemleri yapmak üzere yetkilendirirken, diğer kullanıcınızı sadece hesap ve yapılan işlemleri izlemek üzere yetkilendirebilirsiniz. Belirli hesaplarınızı, bazı personele işlem yapmak üzere açarken belirli hesaplarınızı kısıtlayabilirsiniz.
  • Para Transferleri Alıcı Kısıtlama - Artık, Şirket İnternet Bankacılığı’ndan yapılan tüm işlemleri kontrolünüz altına alabilirsiniz! Bu özellik sayesinde, kullanıcılarınızı sadece tarafınızca belirlenen alıcılara para transferi yapmak üzere kısıtlayabilirsiniz. Örneğin, bir kullanıcınızı sadece tanımladığınız alıcılara işlem yapmak üzere kısıtlarken, diğer kullanıcınızı tüm alıcılara işlem yapmak üzere serbest bırakabilirsiniz.

    Şubenize başvurun, işlemlerinizi kısıtlamaya hemen başlayın!
  • E-Posta Uyarı Servisi ile faturalarınızın son ödeme gününden bir gün önce hatırlatılır ve İleri Vadeli EFT ve Havale işlemlerinizin gerçekleşip gerçekleşmediğine dair bilgilendirme mesajı alabilirsiniz.

HSBC Bank Şirket İnternet Bankacılığı ile yapılan işlemler kayıt altına alınmaktadır.