HSBC Türkiye
English
Şirket İnternet Bankacılığı Giriş Şirket İnternet Bankacılığı şifrenizi hemen alın! Şirket İnternet Bankacılığı hizmetimizi şifre almadan denemek için tıklayın!

  Menü yükleniyor...

Ticari Bankacılık Sigorta Hizmetleri

Gelin, Ticari Sigorta İhtiyaçlarınızı Profesyonelce Karşılayalım!

HSBC Bank, sigortacılık alanında Türkiye'de sekiz sigorta şirketi ile imzalanmış olan acentelik sözleşmeleriyle hizmet vermektedir. Ticari sigortacılık ekibi, benimsediği kalite yönetimi yaklaşımı sayesinde müşterilerinin ihtiyaçlarını yüksek standartlı hizmet anlayışıyla karşılamaktadır. Anlaşmalı sigorta şirketlerimiz Axa Sigorta, Allianz Sigorta, Aviva Sigorta, AIG Sigorta, Ergo Sigorta, Zurich Sigorta, Coface Sigorta ve Euler Hermes Sigorta dır.

Ticari sigortacılık ekibi, müşterilerin büyüklükleri ve yapılarına göre farklı sigorta ihtiyaçları olduğunu anlar ve bu ilkeye bağlı olarak tüm müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun, sektörlere özel ve kampsamlı sigorta ürünleri sunar.

HSBC Bank A.Ş. 'nin sunmuş olduğu sigorta teminatları anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından sunulmakta olup HSBC Bank A.Ş. çalışmakta olduğu sigorta şirketlerinin sigorta acentesidir.