HSBC Türkiye
HSBC
English
Bireysel İnternet Bankacılığı Anında Şifre Demo Giriş
Şirket İnternet Bankacılığı Giriş Şirket İnternet Bankacılığı şifrenizi hemen alın! Şirket İnternet Bankacılığı hizmetimizi şifre almadan denemek için tıklayın!

  Menü yükleniyor...

Haritada Göster

Türkiye’deki tüm HSBC Bank Şube ve ATM’lerine ulaşmak artık çok daha kolay !


Tüm bankacılık hizmetleriniz için 7 gün 24 saat hızlı, güvenli ve kesintisiz hizmet sunan hsbc.com.tr ile tüm şube ve ATM'lerimize ait adres ve harita üzerindeki konum bilgileri bir tık ile parmaklarınızın ucunda.

Bulunduğunuz yere en yakın ve işlem gerçekleştirmek için tercih ettiğiniz Şube veya ATM’mizin konum bilgisine ulaşıp harita üzerinde görüntülemek istediğinizde hsbc.com.tr’yi tıklayın.

"Şube/ATM" menüsü altında yer alan arama kriterlerine "şehir, sokak, cadde ve mahalle" vb. bilgilerinden en az birinin girişi yapıldığında, seçilen kriterlere en yakın Şube ve ATM'lerimiz listelenmektedir. Listelenen ATM/Şubeler arasında işlem gerçekleştirmek için tercih ettiğiniz lokasyona ait "Haritada Göster" butonunu tıklandığınızda, Türkiye Haritası üzerinde ilgili Şube/ATM görüntülenmektedir. Şube veya ATM’nin çevresine yaklaşmak veya çevresinden uzaklaşmak için açılan haritada sol alanda bulunan aşağı ve yukarı ok’ları kullanmalıdır. Ok’lar aşağı doğru çekildiğinde aranan Şube ve ATM’nin çevresine yaklaşılmakta, yukarı doğru çekildiğinde ise aranan Şube ve ATM’nin çevresinden uzaklaşılmaktadır.

Uygulamamızda, KKTC Şube ve ATM'leri kapsam dışındadır.