HSBC Türkiye
English
Bireysel İnternet Bankacılığı Bireysel İnternet Bankacılığı hizmetimizi şifre almadan denemek için tıklayın! Giriş Anında Şifre Kart İşlemlerim'e tıklayın, tüm kredi kartı bilgilerinize hızlıca ulaşın!
Şirket İnternet Bankacılığı Giriş Şirket İnternet Bankacılığı şifrenizi hemen alın! Şirket İnternet Bankacılığı hizmetimizi şifre almadan denemek için tıklayın!

  Menü yükleniyor...

HSBC Varlık Yönetimi

Risk ve Getiri Beklentileriniz Bizim İçin Önemli!

HSBC Varlık Yönetimi, profesyonel yatırım uzmanları tarafından siz müşterilerimizin, risk ve getiri beklentilerinize uygun olarak, birikimlerinizin finansal piyasalarda değerlendirilmesidir.

Özellikleri ve kolaylıkları

  • HSBC Varlık Yönetimi ile, müşterilerilerimize en uygun portföy yönetimi hizmetinin sunulması amaçlanmaktadır.
  • HSBC Portföy Yönetimi A.Ş., dünya genelinde yatırım fonları ve portföy yönetimi hizmeti veren HSBC Grubu'nun varlık yönetimi deneyimlerinin ışığında hizmet vermektedir.
  • Finansal piyasalara yatırım yapan her enstrüman gibi Varlık Yönetimi Hizmeti de piyasa riski taşımaktadır.
  • HSBC Varlık Yönetimi Hizmeti, vade ve döviz cinsleri, likidite ihtiyaçları ve kişisel beklentiler doğrultusunda müşteriye özel çözümler sunan 6 çeşit portföyden oluşmaktadır.
  • Minimum hesap açılış tutarı 75.000 TL’dir.
  • HSBC Varlık Yönetimi, profesyonel ve doğru piyasa zamanlamasıyla aktif yönetim ve portföy çeşitlendirmesi yoluyla riskin minimize edilmesini sağlar.
  • Portföy performansının ayrıntılı bir şekilde değerlendirilebilmesi için, portföyün performansı, diğer yatırım alternatifleri ile karşılaştırmalı olarak raporlanmaktadır.

HSBC Varlık Yönetimi portföyleri hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

HSBC Portföy Yönetimi’nden faydalanmak için....

HSBC Portföy Yönetimi Müşterisi olmak için tek yapmanız gereken bir HSBC Bank Şubesine giderek, Portföy Yönetimi sözleşmesi imzalamak....

Daha fazlası

HSBC Varlık Yönetimi ile ilgili detaylı bilgi almak için, en yakın HSBC Bank Şubesi’ni ziyaret edebilir, HSBC Bank Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayabilirsiniz.