Ana içeriğin başı

McAfee® AntiVirus Plus 12 aylık ücretsiz kullanım!

Bilgisayarınızı ve kişisel bilgilerinizi internetteki tehditlere karşı korumanın yolu hsbc.com.tr’de!

Ödül sahibi McAfee® AntiVirus Plus güvenlik yazılımını ücretsiz kullanmaya başlamak için tek yapmanız gereken, HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı’nda yer alan bağlantı aracılığıyla yazılımı bilgisayarınıza indirip kurmak.

Özellikleri ve kolaylıkları

  • Bu hizmetimizden faydalanmak için hiçbir ücret ödemenize gerek yok. McAfee® AntiVirus Plus yazılımını 3 ayrı bilgisayara kurup,12 ay boyunca, tüm fonksiyonlarıyla ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
  • McAfee® AntiVirus Plus yazılımını edinmeniz ve bilgisayarınıza yüklemeniz tamamen internet ortamında gerçekleşmektedir, fiziki bir paket edinmenize gerek bulunmamaktadır.
  • McAfee® AntiVirus Plus uygulaması anti-virüs özelliğinin yanında, Firewall (kişisel güvenlik duvarı) ve Anti-spyware (casus yazılımlara karşı) özelliklerini de kapsadığı için bilgisayarınızı casus yazılımlardan korurken, kötü niyetli kişilerin bilgisayarınızı ele geçirmelerini de engeller.
  • McAfee® AntiVirus Plus beraberinde gelen SiteAdvisor sayesinde tıklamadan önce web sitesinin güvenli olup olmadığını gösterir, bu sayede zararlı yazılımlar engellenir. Gelişmiş yemleme (phishing) koruması uyarıları sizi kimliğinizi çalmaya veya mali bilgilerinize erişmeye çalışan web sitelerine karşı uyarır.
  • McAfee® AntiVirus Plus uygulamasını, HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı “Güvenlik Ayarlarım” menüsünün altında yer alan “McAfee Güvenlik Uygulaması” bağlantısı aracılığıyla indirebilirsiniz. İnternet Bankacılığı şifreniz yoksa ya da unuttuysanız hemen almak için tıklayınız.

Daha fazlası

McAfee® Güvenlik Uygulamasının tüm hakları McAfee® Inc'a aittir. HSBC Bank A.Ş. uygulama ile ilgili destek vermemektedir. Uygulamadan kaynaklanacak sorunlardan HSBC Bank A.Ş. sorumlu tutulamaz.