Ana içeriğin başı

McAfee® AntiVirus Plus Güvenlik Uygulaması

McAfee® AntiVirus Plus güvenlik yazılımını ücretsiz kullanmaya başlamak için tek yapmanız gereken, HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı’nda yer alan bağlantı aracılığıyla yazılımı bilgisayarınıza indirip kurmak.

Özellikleri ve Kolaylıkları

  • Bu hizmetimizden faydalanmak için hiçbir ücret ödemenize gerek yok. McAfee® AntiVirus Plus yazılımını 3 ayrı bilgisayara kurup,12 ay boyunca, tüm fonksiyonlarıyla ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
  • McAfee® AntiVirus Plus yazılımını edinmeniz ve bilgisayarınıza yüklemeniz tamamen İnternet ortamında gerçekleşmektedir, fiziki bir paket edinmenize gerek bulunmamaktadır.
  • McAfee® AntiVirus Plus uygulaması anti-virüs özelliğinin yanında, Firewall (kişisel güvenlik duvarı) ve Anti-spyware (casus yazılımlara karşı) özelliklerini de kapsadığı için bilgisayarınızı casus yazılımlardan korurken, kötü niyetli kişilerin bilgisayarınızı ele geçirmelerini de engeller.
  • McAfee® AntiVirus Plus beraberinde gelen SiteAdvisor sayesinde tıklamadan önce web sitesinin güvenli olup olmadığını gösterir, bu sayede zararlı yazılımlar engellenir. Gelişmiş yemleme (phishing) koruması uyarıları sizi kimliğinizi çalmaya veya mali bilgilerinize erişmeye çalışan web sitelerine karşı uyarır.
  • McAfee® AntiVirus Plus uygulamasını, HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı “Güvenlik Ayarlarım” menüsünün altında yer alan “McAfee Güvenlik Uygulaması” bağlantısı aracılığıyla indirebilirsiniz. İnternet Bankacılığı şifreniz yoksa ya da unuttuysanız hemen almak için İnternet Bankacılığı şifreniz yoksa ya da unuttuysanız hemen almak içintıklayın.

Anında Şifre

İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık uygulamamız için parolanızı kolayca alabilirsiniz!

Sıkça Sorulan Sorular

McAfee® AntiVirus Plus Güvenlik Uygulaması Nedir ?

McAfee® AntiVirus Plus yazılımı, anti-virus, firewall (kişisel güvenlik duvarı) ve anti-spyware (casus yazılımlara karşı) özelliklerini bir arada barındıran, ödüllü bir PC koruma yazılımıdır. Bu yazılım hakkında ayrıntılı bilgiyi http://tr.mcafee.com/ adresinden edinebilirsiniz.

Bu yazılımdan faydalanmak için ne yapmam gerekiyor, herhangi bir ücret ödemem gerekir mi ?

McAfee® AntiVirus Plus uygulamasını, HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı “Güvenlik Ayarlarım” menüsünün altında yer alan “McAfee Güvenlik Uygulaması” linki aracılığıyla indirip bilgisayarınıza kurduktan hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı kullanıcıları McAfee® AntiVirus Plus yazılımını 12 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilmektedir. 12 aylık kullanım bittiğinde dilerseniz bu yazılımı ücretli olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

McAfee® AntiVirus Plus yazılımı Türkçe dil desteği veriyor mu?

Yazılım, kurulum aşamasında PC’nizde geçerli olan dil seçeneğini algılamakta ve Türkçe ya da İngilizce olarak kullanılabilmektedir.

Bilgisayarımda yüklü olan bir anti-virüs yazılımı mevcut. McAfee® AntiVirus Plus kurmamda bir sakınca var mı ?

Bilgisayarınızda aynı anda iki farklı anti-virüs yazılımı olması teknik sorunlara yol açmaktadır. Bu nedenle McAfee® AntiVirus Plus kurmak istiyorsanız, öncelikle mevcut yazılımı kaldırmanızı tavsiye ederiz.

McAfee® AntiVirus Plus Güvenlik UygulamasıDaha Fazlası