Ana içeriğin başı

Acil Yardım Sigortası

Acil durumlarda içiniz rahat, ödemeleriniz küçük olsun...

Acil Yardım Sigortası

Artık acil bir sağlık sorununuz olduğunda endişelenmenize gerek yok!

Çünkü Acil Yardım Sigortası ile güvendesiniz.

Hiç beklemediğiniz bir anda başınıza gelebilecek acil bir durum sonucunda, tekrar sağlığınıza kavuşmanız için yapılan cerrahi müdahaleler, ayakta tedavi hizmetleri, yoğun bakım, diyaliz, organ nakli vb. poliçe teminatlarınız ve limitiniz dahilindeki tedavilerin, en iyi şartlarda yapılması veya tıbbi bilgi & danışmanlığa ihtiyacınız olduğunda güçlü bir destek için yanınızdayız.

Özellikleri ve Kolaylıkları

 • Sigortalı için yaş aralığı 18-70'dir. 6 aydan büyük çocuk ve yakınlarınızı da bu güvence kapsamına dahil edebilir, %10 indirimli ödeme avantajından yararlanabilirsiniz.
 • Seçeceğiniz teminat limitine göre prim tutarını HSBC Kredi Kartınızla 9 eşit taksit avantajı ile veya peşin olarak tek seferde %9 indirim ile ödeyebilirsiniz.

Teminatlar

 • Acil Cerrahi Yatış Teminatı
  Acil durum nedeniyle cerrahi müdahale ve/veya yatış gerektiren durumlarda, cerrahi müdahale ve/veya yatışa ilişkin ameliyathane, operatör, narkozitör, asistans, narkoz, ilaç ve sarf malzeme giderleri poliçede yazılı limit dahilinde ödenir.
 • Acil Dahili Yatış Teminatı
  Acil durum nedeniyle ameliyatsız yatışlar ve/veya sigortalının yatmasını gerektirmeyen cerrahi ve ortopedik müdahalelere ait konsültasyon, doktor ücreti, tüm diagnostik laboratuar testleri ve hasta bakım hizmetleri giderleri poliçede yazılı limit dahilinde ödenir.
 • Oda Yemek Teminatı
  Acil durum nedeni ile sigortalının sağlık kuruluşunda yattığı her tam gün için oda - yemek refakatçi ve hemşirelik hizmetlerine ait giderler, 30 günle sınırlı olmak üzere, poliçede yazılı limit dahilinde günlük olarak ödenir.
 • Yoğun Bakım Teminatı
  Acil durum nedeni ile sigortalının sağlık kuruluşunda yoğun bakım ünitesinde geçirdiği her tam gün için yoğun bakım hizmetlerine ait giderler, yıllık 30 günle sınırlı olmak üzere, poliçede yazılı limit dahilinde günlük olarak ödenir.
 • Ambulans Hizmeti
  Sigortalının T.C sınırları içerisinde teminat kapsamındaki bir hastalık ve/veya kaza nedeniyle kara ambulansı ve/veya hava ambulansı ile taşınması, sigorta kapsamı dahilindedir.
 • Sağlık Tarama Paketi
  Poliçe başlangıcında opsiyonel olarak sunulmakta ve ek prim karşılığında poliçe teminatlarına dahil edilmektedir. Poliçe başlangıç tarihinden 3 ay sonra kullanılabilecek olan Sağlık Tarama Hizmeti aşağıda belirtilen kapsamda olacaktır: Doktor Değerlendirmesi, Akciğer Grafisi, EKG Kalp Elektrosu, Tam Kan Sayımı, Tam İdrar Tahlili, Sedimantasyon, Kan Şekeri, Kolesterol Total.
 • Diyaliz
  Acil durum nedeni ile ortaya çıkan böbrek yetmezliklerinde bozulmuş böbrek işlevlerinin bir kısmını düzenlemek amacıyla ihtiyaç duyulan diyaliz işlemleri için gerekli masraflar, poliçede yazılı limit dahilinde ve yılda en fazla 2 kez olmak üzere ödenir.
 • Organ Nakli (Transplantasyon)
  Acil durum nedeni ile sigortalının alıcı olarak organlarının birinin nakline maruz kalması durumunda organ/doku nakli masrafları poliçede yazılı limit dahilinde ödenir.

HSBC Bank A.Ş. olarak sunduğumuz Acil Yardım Sigortası'nın teminatları, Türkiye’de yerleşik müşterilerimize Gulf Sigorta A.Ş. tarafından verilmektedir. HSBC Bank A.Ş. Gulf Sigorta A.Ş. acentesidir.

Nasıl Başvurabilirsiniz?