Ana içeriğin başı

Portföy Yönetimi Değişken Fon Yönetim Ücreti Değişikliği | HSBC

19.06.2017

HSBC Portföy Yönetimi A.Ş. Değişken Fon (HSA) düşürülen yönetim ücreti ile birikimleriniz için yeni yatırım fırsatları yaratıyor!

Uzman fon yöneticileri Borsa İstanbul’daki hisse senetleri arasından sizin yerinize seçim yaparken aynı zamanda kamu ve özel sektör borçlanma araçlarına da yatırım yaparak portföy çeşitliliği sağlıyor.

02.06.2017 tarihinden itibaren; yıllık %3.00 olan yönetim ücreti, yıllık %2.50’ye indirilerek günlük olarak tahakkuk ettirilmeye devam edilecektir.

HSBC Portföy Yönetimi A.Ş.’nin global bilgi birikimi ve yerel deneyimi ile yönetilen yatırım fonlarından, risk ve getiri tercihinize uygun seçeneklerle ilgili bilgi almak için Şubenizi ziyaret edebilirsiniz.

*Fonun risk seviyesi yüksek risk olduğu için yüksek risk ve çok yüksek risk seviyesindeki müşteriler için uygundur.

DİPNOT:'Değişken Fon (HSA) HSBC Portföy Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmektedir. HSBC Bank A.Ş. ile HSBC Portföy Yönetimi A.Ş. arasında aktif dağıtım anlaşması bulunmaktadır. Fonların portföylerinin geçmiş dönemlere ilişkin getirileri, gelecek dönemlerin göstergesi olamaz. Fonların izahname ve Yatırımcı Bilgi Formlarına, fonların bağlı oldukları şemsiye fonların iç tüzüklerine www.hsbcportfoy.com.tr ve HSBC Bank A.Ş. şubelerinden ulaşabilirsiniz. Burada yer alan bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, sadece genel niteliktedir. HSBC Bank A.Ş tarafından yatırım danışmanlığı ve portföy yönetimi hizmeti verilmemektedir.'