Ana içeriğin başı

Sürekli Gelişim ve Yeteneğe Yatırım

Kariyerinin her aşamasında yanındayız...

Eşit ve Yenilikçi Eğitim ve Gelişim Olanakları Sunarız...

HSBC ‘de her çalışan değerlidir, tüm çalışanlarımızın eğitim ve gelişim haklarına ve ihtiyaçlarına eşit mesafede yaklaşırız. Önemli olan ihtiyaç duyulan eğitime kolayca ulaşabilmektir. Bunun için tüm çalışanlarımızla paylaştığımız , bankamızın hedef ve stratejilerine paralel olarak güncellediğimiz, tüm birimlerimizdeki çalışanlarımızın ihtiyaçlarına özel ve birimlerimizin teknik eğitim ihtiyaçlarına hizmet eden Akademilerimizin oluşturduğu Eğitim Kataloğumuz mevcuttur. Tüm eğitim süreçlerinde bakış açımız 70-20-10 modeline dayanır. Bu bakış açısıyla, çalışanlarımıza sınıf içi eğitimlerin yanısıra, dijital eğitim, işte öğrenme ve başkalarından öğrenme programları da sunmaktayız.

İş Sonuçlarını Desteyen Eğitim Fırsatları Sunarız...

Çalışanlarımızın işlerini daha iyi yapabilmelerini sağlayacak teknik ,kişisel ve yönetsel eğitim ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bir çok gelişim olanağının yanında Sertifikasyon (SPK, BES, SEGEM İlkyardım) gerektiren görevlerde olan çalışanlarımız için de, gerekli eğitim desteğini vererek , onları bu süreçte yanlız bırakmıyoruz.

Aramıza Yeni Katılanları Destekleriz...

İşe yeni başlayan çalışanlarımızın HSBC ‘ye en hızlı şekilde alışabilmeleri için oryantasyon ve işe uyum eğitim programları sunuyoruz. Farklı rollerin, farklı birimlerin kendilerine özel olarak tasarlanmış eğitim programları olduğu gibi (yönetici adayları, telefon bankacılığı, gişe yetkilisi vs.) bankamıza yeni başlayan her çalışanımıza bu sürecinin her aşamasında eğitim ve yönlendirme desteği veriyoruz.

Çalışanlarının Potansiyeline Güvenir & HSBC Liderlerini Geleceğe Hazırlarız...

HSBC ‘de geleceğe yatırım ve organizasyonel sürdürülebilirlik önemlidir. Gelecek nesillere ve yeteneklere yatırım kapsamında yurtdışında bulunan HSBC Üniversitesinin sunduğu teknik ve yönetsel/ liderlik eğitimlerinin yanında , lokal üniversitelerle yaptığımız ortaklıklarımızla gelecek liderlerimizi yetiştiriyor ve geliştiriyoruz.

Dünyadaki HSBC Merkezlerinde Çalışma Fırsatı Sunarız...

Çalışanlarımızı farklı kültürlerle çalışması , farklı iş yapış şekilllerini deneyimlemelerini ve dünya vizyonlarını genişletmeleri konusunda destekleriz. Yetenek Yönetimi kapsamında uygulamalarımızdan biri olan Mobilite Programı ile birçok çalışanımıza, Hong Kong, Dubai, ve İngiltere başta olmak üzere, birçok Avrupa ülkesinde çalışma fırsatı sunuyoruz.