Ana içeriğin başı

Turgutreis ve Göcek’teki D-Marin’lerde yüzde 30 indirimli HSBC Premier ayrıcalığı


21.06.2017

HSBC Premier Kredi Kartı’nın müşterilerine sunduğu seyahat ayrıcalıklarına bir yenisi daha eklendi. HSBC Premier Kredi Kartı müşterileri, 20 Haziran-31 Ekim tarihleri arasında D-Marin Turgutreis ve D- Marin Göcek harcamalarını yüzde 30 indirimle yapabilecek.

Kampanya kapsamında, HSBC Premier Kart müşterileri, D-Marin Göcek ve D-Marin Turgutreis’te tekne bağlama, elektrik ve su hizmetlerinden yüzde 30 indirimli faydalanabilirken; Turgutreis’teki marinada yer alan Yacht Club, The Blue Point Beach Club, D-Spa ve D-Gym tesislerinden de yine yüzde 30 indirimli olarak faydalanabilecek. Premier Kart müşterileri bu marinalarda yapacağı harcamalarda ayda toplamda 300 TL’ye varan indirimden yararlanabilecek.

Ayrıca; D-marin Turgutreis’te 24 Haziran – 15 Eylül, D-marin Göcek’te 15 Temmuz – 15 Ekim döneminde her Cumartesi ve Pazar günleri tüm teknelerdeki misafirlere HSBC Premier’in simit ikramı olacak.

HSBC Premier Ayrıcalıkları İçin:

www.premier.hsbc.com.tr

Daha Fazla Bilgi İçin:

HSBC Türkiye, Dicle Atalay, dicleatalay@hsbc.com.tr - 0 (212) 336 29 10
Mese İletişim Danışmanlığı, Gizem Ülgür gizem@mese.com.tr - 0 (212) 245 33 23

HSBC Hakkında

Ülkemizde 1990 yılından bu yana faaliyet gösteren HSBC Türkiye; Kurumsal Bankacılık ve Yatırım Bankacılığı, Bireysel Bankacılık ve Birikim Yönetimi alanlarında hizmet sunmaktadır. HSBC Türkiye, şubeleri, telefon bankacılığı, ATM bankacılığı ve dijital bankacılık kanallarıyla müşterilerine finansal çözümler sunmaktadır. Merkezi Londra’da bulunan ve dünyanın en büyük bankacılık ve finans hizmetleri kuruluşlarından biri olan HSBC Grubu; bugün Avrupa, Asya-Pasifik bölgesi, Kuzey ve Güney Amerika, Ortadoğu ve Afrika olmak üzere 70 ülke ve bölgede yaklaşık 4 bin ofisiyle hizmet vermektedir.