Ana içeriğin başı

DAHA İLERİYE HEP BİRLİKTE

Hayallerinizi gerçekleştiriken sevdiklerinizle birlikte HSBC Advance de yanınızda.

Hemen Başvur
Alternate Text

İhtiyaçlarınıza Göre Tasarlanmış Bankacılık Çözümleri

Günlük koşuşturmalarımızın arasında bize destek olacak bir dosta her zaman ihtiyaç duyarız. HSBC Advance size günlük bankacılık işlemleriniz için de avantaj sağlıyor. İster birikimleriniz için ister acil nakit ihtiyaçlarınız için HSBC Advance her zaman sizin yanınızda olmaya hazır.

Ürün ve Hizmetler

Advance Telefon Bankacılığı - 0850 211 0 115

Sadece Advance’e Özel HSBC Advance Telefon Bankacılığı Hattı - 0 850 211 0 115

  • Dijital kanallarımız ve ürünlerimiz konusunda uzman olan HSBC Advance Telefon Bankacılığı müşteri temsilcilerimiz bir telefon kadar yakınızda.
  • Para çekme ve yatırma dışında aklınıza gelebilecek tüm finansal işlemleriniz, bilgi hizmetleri ve HSBC Advance ile ilgili sorularınız için HSBC Advance Telefon Bankacılığı 7/24 hizmetinizde.

HSBC Şubelerinde Önceliklendirme

HSBC Advance Müşterisi Olarak Tüm Şubelerimizde Öncelikli Hizmet

  • Tüm HSBC Şubelerinde önceliklendirilir,
  • Tüm dünyadaki HSBC Şubelerinde, HSBC Advance müşterisi olarak tanınıp öncelikli olarak hizmet alabilirsiniz.
  • Yurtdışındaki HSBC Şubelerinden 10.000 USD'ye kadar ücretsiz acil nakit çekim imkanı sunan Uluslararası Acil Destek Hizmeti’nden yararlanabilirsiniz.

Yurtdışı seyahatlerinizde herhangi bir HSBC Bank Şubesi'nden, kullanılabilir hesap bakiyeniz dahilinde 10.000 ABD dolarına kadar ücretsiz nakit çekebilirsiniz. Mevzuata, hesap açma kriterlerine ve yerel düzenleyici kurallara tabidir. HSBC Advance müşterileri, yurtdışı seyahatlerinde acil kart yenileme, nakit çekim, döviz alım satımı gibi uluslararası bankacılık ihtiyaçları için acil destek ve öncelikli hizmetten yararlanırlar.