Ana içeriğin başı

DAHA İLERİYE HEP BİRLİKTE

Hayallerinizi gerçekleştiriken sevdiklerinizle birlikte HSBC Advance de yanınızda.

Hemen Başvur
Alternate Text

İhtiyacınız olan tüm bankacılık çözümleri için her zaman yanınızdayız.

Bütçe yönetiminde ne kadar uzman olursak olalım, hepimizin bir desteğe ihtiyaç duyduğu zamanlar vardır. İşte bu yüzden HSBC Advance de tüm bankacılık ihtiyaçlarınız için yanınızda. İster hayatınızda yeni bir adım atın ister uzun vadeli bir plan yapın... Destek verebileceğimiz her konuda yardımcı olmaya hazırız.

Ürün ve Hizmetler

Ücretsiz Günlük Bankacılık İşlemleri

HSBC Advance ile Ayrıcalıklı Günlük Bankacılık

  • HSBC Advance müşterisi olarak, günlük bankacılık işlemlerinizi günün her saatinde yapabilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun, İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık ile paranızı kontrol edebilirsiniz.
  • HSBC Advance müşterilerine özel tüm bireysel hesaplar için hesap işletim ücreti ödemezsiniz.
  • İnternet Bankacılığı’ndan, Şubelerimizden, ATM'lerimizden, Mobil Bankacılık’tan ve Telefon Bankacılığı'ndan ücretsiz para transferleri yapabilirsiniz.

Bankamızdaki vadesiz hesabınızdan vereceğiniz en az 1’i fatura olmak üzere 3 ödeme talimatınızın aylık 500 TL ve üzeri ödenmesi ile bir sonraki ay sonuna kadar tüm kanallarımızdan ücretsiz EFT/Havale/Swift avantajından yararlanır, hesap işletim ücreti ödemezsiniz. Hafta içi 16.00 - 17.00 arasında yapacağınız EFT işlemleriniz tüm bankacılık müşterilerimiz için ücretli olarak yapılır. Döviz transferlerinde, muhabir banka ücreti müşteri hesabına yansıtılır.

Modern Hesap’la Sürekli Hoş Geldin Faizi

  • HSBC Modern Hesap’la mevduatınıza 1-2 ay değil sürekli hoş geldin faizi! HSBC Modern Hesap’a geçin, size özel sürekli hoş geldin faiziyle birlikte Modern Hesap özellikleriyle tanışın!
  • Modern Hesap paranıza günlük faiz kazandırırken, tüm nakit işlemlerinizi yapsın; faturalarınızı, ödeme talimatlarınızı sizin için takip etsin, ödemelerinizin öncesinde ve sonrasında sizi bilgilendirsin.
  • Zamanınız size ve sevdiklerinize kalsın. Modern Hesap ile paranızı avantajlı faiz oranlarıyla değerlendirirken, tüm günlük bankacılık işlemlerinizi size özel avantajlarla yapabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Modern Hesap detaylı bilgi içintıklayın.

Bankamızdaki vadesiz hesabınızdan vereceğiniz en az 1’i fatura olmak üzere 3 ödeme talimatınızın aylık en az 500 TL ve üzerinde gerçekleşmesiyle, takip eden aydan itibaren, Modern hesabınız için sürekli hoş geldiniz faizinden yararlanabilirsiniz. Sürekli hoş geldin faizi, bir önceki ay HSBC Advance kriterini sağlayan müşteriler için devam eder, bankanın o gün için uyguladığı "Hoş Geldin Faizi" geçerli olur. Modern Hesap'ta bakiyenizin 2.000 ile 100.000 TL arasındaki kısmı için faiz kazanırsınız. 2.000 TL'ye kadar olan kısmı vadesiz hesabınızda kalır ve faiz uygulanmaz.

HSBC Advance Debit Card

  • HSBC Advance Debit Card’ınız ile yurtiçinde HSBC ve diğer banka ATM'lerinden, yurtdışında ise Maestro / Electron logolu tüm ATM'lerden 7 gün 24 saat işlem yapabilirsiniz.
  • HSBC Advance Debit Card’ınız, size diğer HSBC Banka Kartlarından daha yüksek nakit çekme imkanı sunar.
  • Yurtiçinde ve yurtdışında Maestro / Electron amblemi bulunan işyerlerinden POS makineleriyle vadesiz hesaptaki bakiyenize ulaşarak alışveriş yapabilirsiniz.
  • Bireysel Bankacılık müşterilerimiz, kredi kartına veya vadesiz hesabına para yatırma (TL) ve banka kartıyla vadesiz hesaptan para çekme (TL) işlemlerinde QNB Finansbank’ın ATM ağından da faydalanabilecektir.

Anlaşma kapsamındaki işlemler ve detaylı bilgi için lütfen Anlaşma kapsamındaki işlemler ve detaylı bilgi için lütfentıklayın