Ana içeriğin başı

DAHA İLERİYE HEP BİRLİKTE

Hayallerinizi gerçekleştiriken sevdiklerinizle birlikte HSBC Advance de yanınızda.

Hemen Başvur
Alternate Text

İhtiyacınız olan tüm bankacılık çözümleri için her zaman yanınızdayız.

Bütçe yönetiminde ne kadar uzman olursak olalım, hepimizin bir desteğe ihtiyaç duyduğu zamanlar vardır. İşte bu yüzden HSBC Advance de tüm bankacılık ihtiyaçlarınız için yanınızda. İster hayatınızda yeni bir adım atın ister uzun vadeli bir plan yapın... Destek verebileceğimiz her konuda yardımcı olmaya hazırız.

Ürün ve Hizmetler

Ücretsiz Günlük Bankacılık İşlemleri

HSBC Advance ile Ayrıcalıklı Günlük Bankacılık

  • HSBC Advance müşterisi olarak, günlük bankacılık işlemlerinizi günün her saatinde yapabilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun, İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık ile paranızı kontrol edebilirsiniz.
  • HSBC ATM’leri, İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık uygulamasından ücretsiz EFT ve havale yapabilirsiniz.

Bankamızdaki vadesiz hesabınızdan vereceğiniz en az 1’i otomatik fatura olmak üzere 3 ödeme talimatınızın aylık 500 TL ve üzeri ödenmesi ile bir sonraki ay boyunca HSBC ATM’leri, İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık uygulamasından ücretsiz EFT / Havale avantajından yararlanırsınız. Hafta içi 16.00 - 17.00 arasında yapacağınız EFT işlemleriniz tüm bankacılık müşterilerimiz için ücretli olarak yapılır.

HSBC Advance Debit Card

  • HSBC Advance Debit Card’ınız ile yurtiçinde HSBC ve diğer banka ATM'lerinden, yurtdışında ise Maestro / Electron logolu tüm ATM'lerden 7 gün 24 saat işlem yapabilirsiniz.
  • HSBC Advance Debit Card’ınız, size diğer HSBC Banka Kartlarından daha yüksek nakit çekme imkanı sunar.
  • Yurtiçinde ve yurtdışında Maestro / Electron amblemi bulunan işyerlerinden POS makineleriyle vadesiz hesaptaki bakiyenize ulaşarak alışveriş yapabilirsiniz.
  • Bireysel Bankacılık müşterilerimiz, kredi kartına veya vadesiz hesabına para yatırma (TL) ve banka kartıyla vadesiz hesaptan para çekme (TL) işlemlerinde QNB Finansbank’ın ATM ağından da faydalanabilecektir.

Anlaşma kapsamındaki işlemler ve detaylı bilgi için lütfen Anlaşma kapsamındaki işlemler ve detaylı bilgi için lütfentıklayın