Ana içeriğin başı

DAHA İLERİYE HEP BİRLİKTE

Hayallerinizi gerçekleştiriken sevdiklerinizle birlikte HSBC Advance de yanınızda.

Hemen Başvur
Alternate Text

Ayrıcalıklı Bankacılık Hizmetleri

HSBC Advance ile günlük bankacılık işlemlerinizi ayrıcalıklı olarak gerçekleştirebilir, tüm geri bildirimlerinize öncelikli yanıt alabilir, HSBC Şubelerinde öncelikli işlem yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetler

HSBC Advance Kredi Kartı

Alışverişlerinizi Kolaylaştıran Fırsatlar HSBC Advance Kredi Kartı’nda!

HSBC Advance Kredi Kartına Tüm Şubelerimizden Başvurabilirsiniz.

Kampanyalar, Advance müşteriler için, Advance Kredi Kartı ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. İnternetten Advantage üye işyerlerinde yapılan tek çekim işlemlerin %10’u iade edilecektir. İndirim 10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Her bir müşteri için iade tutarı işlemin yapıldığı ay için toplam 20 TL ile sınırlıdır. 6’ya varan taksit kampanyası, HSBC Advance müşteriler için ekstre tarihine kadar HSBC Advance Kredi Kartı ile yaptıkları 100 TL ile 10.000 TL arasındaki yurt içi tek çekim alışverişlerde geçerlidir. Kumarhane harcamaları, alkollü içecek, bahis siteleri, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama, kuyumculuk ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar, yemek, gıda, akaryakıt, kozmetik,kuyum harcamaları, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünler kampanya kapsamı dışındadır. Elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında sadece 3 taksit yapılabilir. Müşteri alışverişini 3,4,5 veya 6 taksitlendirebilir. Müşteri taksitlendirmek istediği her işlem için ayrı talep iletmelidir. Advance müşteri statüsündeki Advance Kredi Kartı sahipleri, kartlarını son 3 ayda en az bir kez kullandılarsa veya kartlarına son 2 ayda sahip oldularsa, kendileri indirimli giriş ücreti ile 75 TL ödeyerek, misafirleri için ise kişi başı 95 TL ödeyerek Lounge'dan faydalanabilir. Belirtilen koşulları sağlamayan ya da Advance müşteri statüsünde olmayan kart sahipleri için giriş ücreti 95 TL'dir. Diğer Teminat kapsamları ve tüm hizmetler hakkında detaylı bilgi için: 0850 211 0 115 arayabilirsiniz. HSBC Advance Kredi Kartı’na özel olarak sunulan indirim ve fırsatların geçerli olduğu kuruluşların listesini görüntülemek için lütfen HSBC Advance Kredi Kartı’na özel olarak sunulan indirim ve fırsatların geçerli olduğu kuruluşların listesini görüntülemek için lütfentıklayın.

Priority Pass Kartı ile Priority Pass Programı dahilinde 120'yi aşkın ülkedeki, 700’den fazla havalimanındaki özel bekleme salonunda, beraberinizdeki yakınlarınızla birlikte, ekstrenize yansıtılacak kişi başı 30 USD giriş ücreti karşılığında vakit geçirme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Priority Pass Kartınız yoksa 0850 211 0 115 aracılığıyla başvuruda bulunabilir, program kapsamındaki havalimanları ve detaylı bilgilere www.prioritypass.com adresinden ulaşabilirsiniz. HSBC Advance Kredi Kartı ile Progo web sitesi aracılığıyla yapacağınız rezervasyonlarda %20, Progo aplikasyonu aracılığıyla yapacağınız rezervasyonlarda ise %25 indirim geçerlidir. İndirimden faydalanmak için üye kayıt aşamasında davet kodu alanına “HSBC001” kodu ile giriş yapılması gerekmektedir. HSBC Advance Kredi Kartı ile AVIS ofislerinden yapılacak yurt içi araç kiralamalarda, kiralanacak araç ve modele göre %30 indirim geçerlidir. İndirimli fiyat listesi için lütfen tıklayın.

HSBC Aktif Hesap

HSBC Aktif Hesap ile, vadesiz hesaba yatırılan paranız HSBC Portföy Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu ile değerlenirken, tüm fatura, borç ve düzenli ödemeleriniz takip gereği kalmadan kolayca ödenir.

  • HSBC Aktif Hesap alt limitinizin* üzerindeki tutarlar, otomatik olarak HSBC Portföy Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu ile değerlendirilir. Bu limiti gereksinimler doğrultusunda arttırabilirsiniz.
  • Tüm kredi kartı, HSBC Advantage Kredi Kartı, bireysel kredi, hisse senedi, KMH borç ödemeleri ve ileri vadeli EFT / havale, düzenli ve otomatik fatura ödeme talimatları, gerektiğinde mevcut fonlar bozularak, hesaptan son ödeme tarihinde tahsil edilir.
  • Hesabınızda nakit bulunmadığı durumlarda, faturaların aksamadan ödenmesini sağlamak için ayrıca Kredili Mevduat Hesabı başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Tüm fon alım satım işlemleri HSBC Bank Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111, HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı ya da HSBC Bank ATM'lerinden 7 gün / 24 saat gerçekleştirilebilirsiniz.

* HSBC Aktif Hesap alt limiti; Bireysel Bankacılık ve HSBC Advance müşterilerimiz için 2.000 TL’dir.

HSBC Aktif Hesap işleyiş sistemi ile ilgili detaylı bilgi için HSBC Aktif Hesap işleyiş sistemi ile ilgili detaylı bilgi içintıklayınız.