Ana içeriğin başı

105TL'ye Varan NakitPuan Hediye!

HSBC Premier Kredi Kartı'nızla tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 300 TL ve üzeri her alışverişinize 15; toplamda 105 TL değerinde NakitPuan hediye!

Premier müşteri statüsündeki müşterilerin 1-31 Ekim tarihleri arasında HSBC Premier kredi kartları ile farklı günlerde ve tek seferde yapacakları her 300 TL ve üzeri alışverişler kampanya kapsamındadır. Her 300 TL ve üzeri işlem işlem için 15 TL, toplamda 105 TL NakitPuan kazanılabilir.

Müşterinin kampanyaya katılması için “ÖZEL” yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır.

Yurtiçi ve yurtdışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuan 1-31 Ekim tarihinde yüklenecek, kullanılmayan kısım 20 Kasım tarihinde silinecektir. NakitPuanlar online ve tatilpuan olarak kullanılamaz (kullanılması halinde kullanım katı kadar borç yansıtılır). Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan 105 TL ile sınırlıdır.

Bu kampanya HSBC Premier segmentindeki müşterilere özeldir. Alınan ürünün iade yapılması durumunda NakitPuanlar geri alınacak, eğer kullanılmışsa kredi kartına borç yansıtılacaktır. Ön ödemeli kartlara yapılan ödemeler kampanyaya dahil değildir. Bu kampanya diğer NakitPuan kampanyalarıyla birleştirilemez.