Ana içeriğin başı

120 TL değerine varan Premier Mil Puan Hediye!

HSBC Premier Miles Kredi Kartı'nızla tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 300 TL ve üzeri her alışverişinize 15; toplamda 120 TL değerinde Mil Puan hediye!

Premier müşteri statüsündeki Premier Miles müşterilerinin 1-31 Ekim tarihleri arasında HSBC Premier Miles kredi kartları ile farklı günlerde ve tek seferde yapacakları her 300 TL ve üzeri alışverişler kampanya kapsamındadır.

Her 300 TL ve üzeri işlem işlem için 15, toplamda 120 Premier MilPuan kazanılabilir. Müşterinin kampanyaya katılması için “ÖDÜL” yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır.

Yurtiçi alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı Premier MilPuanlar 8 Kasım tarihinde yüklenecektir. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı Premier Mil Puan 120 TL ile sınırlıdır.

Bu kampanya HSBC Premier segmentindeki Premier Miles müşterilere özeldir. Alınan ürünün iade yapılması durumunda Premier MilPuanlar geri alınacak, eğer kullanılmışsa kredi kartına borç yansıtılacaktır. Ön ödemeli kartlara yapılan ödemeler kampanyaya dahil değildir. Bu kampanya diğer Premier Mil Puan kampanyalarıyla birleştirilemez.