Ana içeriğin başı

HSBC ve Allianz işbirliği ile Bireysel Emekliliğe katılın

Bugün, hepimiz emekliliğimize daha çok uzun yıllar olduğunu düşünürüz. Halbuki zaman hızla akıp giderken, bugün elde ettiğimiz gelirlerle yarınlarımız için şimdiden birikim yapmaya başlayarak emeklilik hayallerinize ulaşmak çok kolay.

Bireysel emeklilik, size yarınlarınız için düzenli birikim ve yatırım yapma fırsatı sunar. Birikimlerinizi, kendi belirleyeceğiniz tutarda ve sıklıkta1 yapabilme esnekliğini gösterir. Birikimleriniz, risk profilinize ve ihtiyacınıza uygun olarak belirlenen fonlarda değerlenir.

Buna ilaveten %25 devlet katkısı2 avantajı sunar. Örneğin Bireysel Emekliliğiniz için yapacağınız her 100 TL tutarındaki ödemenize devlet de sizin adınıza 25 TL katkıda bulunur.

Böylelikle birikimleriniz devlet katkısı ve fon getirisi ile daha da büyür.

Siz de, HSBC Bank Şubelerimizi ziyaret ederek, Allianz işbirliğiyle sunduğumuz HSBC Bireysel Emeklilik Planına3 katılın. %25 devlet katkısı avantajı ve ihtiyacınıza uygun fonlarla birikimleriniz yatırıma dönüşsün, siz emekliliğinizin keyfini çıkarın.

Nasıl Başvurabilirsiniz?

1HSBC Bireysel Emeklilik Planı'na aylık en az 250 TL katkı payı ödemesi yaparak dahil olabilirsiniz. Ödemelerinizi aylık, 3 aylık, 6 aylık periyodlarda veya yıllık olarak yapabilirsiniz.

2Bireysel Emeklilik Sistemi'nde %25 devlet katkısı avantajından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve Mavi Kart sahipleri faydalanabilir. Mavi Kart, 5901 sayılı Türk Vatandaşlığı Kanununun 28 inci maddesi uyarınca Türkiye Cumhuriyeti Devleti İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünce, doğumla Türk vatandaşı olup da çıkma izni almak suretiyle Türk vatandaşlığından ayrılan kişilere ve 3 üncü dereceye kadar olan altsoylarına verilen resmi bir belgedir.

3HSBC Bireysel Emeklilik Planı Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından sunulmaktadır. HSBC Bank A.Ş., Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. acentesidir.