Ana içeriğin başı

Kampanyalar

Dünyanın neresinde olursanız olun HSBC Premier ayrıcalıkları sizinle. Üstelik şimdi Premier Miles programı çok daha kapsamlı.

Premier Miles programına yeni eklenen ayrıcalıklarımız;

 • Hafta sonunda yapacağınız 100 TL ve üzeri tüm yurt içi restoran işlemlerinde %20 İndirim1
 • İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen havalimanlarına ek yeni İstanbul-Ankara-İzmir-Antalya-Bodrum ve Dalaman Havalimanı otopark hizmetlerinde %50 indirim2
 • Yurt dışında yapacağınız 100 TL ve üzeri otel ve restoran harcamalarında, SMS ile kayıt gerekmeksizin %10 indirim3

Premier Miles programında devam eden mevcut ayrıcalıklarımız;

 • Premier Miles avantajlı ödül programı (yurt içi alışverişlerde her zaman %0,5, yurt dışı alışverişlerde 2 kat - %1 oranında - Mil Puan)
 • Yurt içi tek çekim işlemlerde 6 aya varan ücretsiz taksit fırsatı4
 • AVIS ofislerinden yurt içi araç kiralamalarda %30 indirim5
 • PROGO ile transfer hizmetlerinde %25'e varan indirim5
 • Kuzey & Güney Amerika uçak biletlerinde biriken millerle alımda %33 indirim6
 • Biriken miller yeterli olmadığında avans mil imkanı6
 • Priority Pass Programı avantajları
 • Yurt dışı seyahatlerinizde, İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde bulunan HSBC Premier Lounge'dan bir misafirinizle birlikte ücretsiz yararlanma imkanı7
 

Premier Miles Kredi Kartı avantajları HSBC Premier müşterilerine özeldir. HSBC Premier müşterisi olmak için bankamızda en az 150,000 TL veya muadili para cinsinden bakiyeniz bulunması yeterlidir.
Premier Miles Kredi Kartı avantajları HSBC Premier müşterilerine özeldir. Premier müşteri statüsünde yer aldığınız sürece, tercihiniz doğrultusunda HSBC Premier Miles Kredi Kartı ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Premier Miles avantajları asıl kartlar için 196 TL, ek kartlar için 97 TL program ücreti karşılığında geçerlidir. Premier müşteri statünüzün sona ermesi halinde ise Premier Miles programından çıkartılacağınızı, Premier Miles Puanlarınızın NakitPuan olarak karşılığının hesabınıza aktarılacağını ve bu puanları dilerseniz TatilPuan olarak seyahatlerinizde kullanabileceğinizi, avans mil kullanımı varsa negatif mil bakiyesinin hesaba borç olarak kaydedileceğini, HSBC Premier Kredi Kartı’nızın yıllık 169 TL, Premier ek kredi kartlarının ise yıllık 83 TL ücretlendirileceğini, kartınız yenilenirken HSBC Platinum Kredi Kartı olarak yenileneceğini hatırlatmak isteriz.
Hafta sonu restoran indirimleri, HSBC Premier müşteri statüsündeki müşteriler için HSBC Premier Miles Kredi Kartı ile cumartesi ve pazar günleri yapılan 100 TL ve üzeri yurt içi restoran harcamalarında geçerlidir. İndirim tutarı, ödeme işlemi banka kayıtlarına yansıdıktan sonra karta yansıtılır. İndirimler, üye iş yeri sektör kodu kafe ve restoran olan harcamalarda geçerlidir. Müşteri başına (asıl ve ek kartlar toplam) kazanılabilecek aylık indirim tutarı en fazla 100 TL'dir.
Otopark indirimi, HSBC Premier müşteriler için, HSBC Premier Miles Kredi Kartı ile İstanbul(Atatürk, Sabiha Gökçen, İstanbul), Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum ve Dalaman Havalimanlarının otoparkında yapılan ödemelerde ödenen tutar üzerinden geçerlidir. İndirim tutarı, ödeme işlemi banka kayıtlarına yansıdıktan sonra kart hesabına yansıtılır. Müşteri başına kazanılabilecek aylık indirim tutarı (asıl ve ek kartlar için toplam) en fazla 300 TL'dir.
3 Yurt dışı restoran ve otel indirimi fırsatı, HSBC Premier müşteriler için, HSBC Premier Miles Kredi Kartı ile 100 TL ve üzeri eş değer yabancı para birimlerinde yapılan restoran ve otel harcamalarında geçerlidir. Restoran ve otel indirimi kapsamında müşteri başına toplam kazanılabilecek aylık indirim tutarı (asıl ve ek kartlar toplam) en fazla 100 TL’dir. KKTC’de yapılan alışverişler ve ekstresi gecikmede olan müşteriler indirim fırsatından yararlanamaz.
4 Kampanya, HSBC Premier müşteriler için ekstre tarihine kadar HSBC Premier / Premier Miles Kredi Kartı ile yapılan 150 TL ile 10.000 TL arasındaki yurt içi tek çekim alışverişlerde geçerlidir. Belirtilen işlemlerde ücretsiz taksit fırsatından faydalanmak için, kriterlere uyan işlemler banka kayıtlarına yansıdıktan sonra, HSBC İnternet Bankacılığı ya da HSBC Telefon Bankacılığı aracılığıyla ücretsiz 3, 4, 5 veya 6 taksite bölünmesi gereklidir. Yemek, gıda, benzin, telekom, kuyumculuk, kozmetik, doğrudan pazarlama ve ofis malzemeleri harcamaları kapsam dışındadır. Elektronik eşya ve bilgisayar alımları sadece 3 taksite bölünebilir.
5HSBC Premier Miles Kredi Kartları ile Progo web sitesi aracılığıyla yapacağınız rezervasyonlarda %20, Progo aplikasyonu aracılığıyla yapacağınız rezervasyonlarda ise %25 indirim geçerlidir. İndirimden faydalanmak için üye kayıt aşamasında davet kodu alanına “HSBC001” kodu ile giriş yapılması gerekmektedir. HSBC Premier Miles Kredi Kartları ile AVIS ofislerinden yapılacak yurt içi araç kiralamalarda, kiralanacak araç ve modele göre %30 indirim geçerlidir. İndirimli fiyat listesi için lütfen tıklayın(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır).
Premier Miles ve TatilPuan kapsamında sunulacak hizmetler, seyahat edilebilecek güzergâhlar ve indirimler Setur'un sunduğu hizmet kapsamıyla sınırlıdır. Seyahat hizmetleri Setur tarafından verilmektedir. Kuzey-Güney Amerika biletlerinde geçerli olan %33 oranındaki indirim, Premier Miles Kredi Kartındaki puanlarla ödenen kısım için geçerlidir.
HSBC Premier statüdeki müşteriler ve beraberlerindeki bir misafirleri, HSBC Premier/Premier Miles Kredi Kartlarını ya da HSBC Premier Debit Card'larını göstermek kaydıyla HSBC Premier Lounge hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilirler. Premier statüden çıkmış Premier Kredi Kartı / DebitCard sahibi müşteriler ise Platinum kartlar için geçerli koşullar ile kişi başı 95 TL ödeyerek giriş yapabilirler.

HSBC Bank A.Ş. uygulama koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya uygulamayı durdurma hakkına sahiptir.