Ana içeriğin başı

McAfee® AntiVirus Plus Güvenlik Uygulaması nedir?

McAfee® AntiVirus Plus yazılımı, anti-virus, firewall (kişisel güvenlik duvarı) ve anti-spyware (casus yazılımlara karşı) özelliklerini bir arada barındıran, ödüllü bir PC koruma yazılımıdır. Bu yazılım hakkında ayrıntılı bilgiyi http://tr.mcafee.com/ adresinden edinebilirsiniz.

Bu yazılımdan faydalanmak için ne yapmam gerekiyor, herhangi bir ücret ödemem gerekir mi?

McAfee® AntiVirus Plus uygulamasını, HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı “Güvenlik Ayarlarım” menüsünün altında yer alan “McAfee Güvenlik Uygulaması” linki aracılığıyla indirip bilgisayarınıza kurduktan hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. 

HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı kullanıcıları McAfee® AntiVirus Plus yazılımını 12 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilmektedir. 12 aylık kullanım bittiğinde dilerseniz bu yazılımı ücretli olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. 

İnternet Bankacılığı şifreniz yoksa ya da unuttuysanız hemen almak için tıklayın.

McAfee® AntiVirus Plus yazılımı Türkçe dil desteği veriyor mu?

Yazılım, kurulum aşamasında PC’nizde geçerli olan dil seçeneğini algılamakta ve Türkçe ya da İngilizce olarak kullanılabilmektedir.

Bilgisayarımda yüklü olan bir anti-virüs yazılımı mevcut. McAfee® AntiVirus Plus kurmamda bir sakınca var mı?

Bilgisayarınızda aynı anda iki farklı anti-virüs yazılımı olması teknik sorunlara yol açmaktadır. Bu nedenle McAfee® AntiVirus Plus kurmak istiyorsanız, öncelikle mevcut yazılımı kaldırmanızı tavsiye ederiz.

McAfee® AntiVirus Plus yazılımı için sistem gereksinimleri nelerdir?

İşletim sistemleri:

  • Windows XP (32 bit) Service Pack 2 (SP2) veya daha ileri sürümü
  • Windows Vista (32 bit ve 64 bit)
  • Windows 7 (32 bit ve 64 bit)


Sistem Gereksinimleri:

  • 1 GHz veya üzeri işlemci
  • 800 × 600 veya daha yüksek çözünürlük
  • 256 MB RAM veya üzeri
  • 200 MB kullanılabilir sabit disk alanı
  • İnternet bağlantısı

McAfee® AntiVirus Plus yazılımı ile ilgili teknik destek veriyor musunuz?

Uygulama ile ilgili teknik destek HSBC Bank A.Ş. tarafından verilmemektedir. McAfee® ‘nin teknik destek sayfasına http://service.mcafee.com/default.aspx?lc=1055 linkinden ulaşabilirsiniz.

McAfee® Güvenlik Uygulamasının tüm hakları McAfee® Inc'a aittir. HSBC Bank A.Ş. uygulama ile ilgili destek vermemektedir. Uygulamadan kaynaklanacak sorunlardan HSBC Bank A.Ş. sorumlu tutulamaz.