Ana içeriğin başı

HSBC Campus nedir?

HSBC Campus, öğrencilik yıllarının kıpır kıpır temposunda, bankada harcanan zamandan ve işlem masraflarından kurtulman için, ihtiyaç duyabileceğin tüm bankacılık işlemlerini senin için yeniden tasarladığımız bir bankacılık paketidir. HSBC Campus ile, bankacılığın tadını çıkarır, hayatını kolaylaştırırsın.

HSBC Campus’e nasıl başvurabilirim?

En yakın HSBC Bank Şubesi’ne

  • Kimlik belgen
  • T.C. Kimlik Numaran
  • Vergi Kimlik Numaran
  • Son 3 ay içersinde adına düzenlenmiş fatura ya da ikamet tezkeresi
  • Geçerli Öğrenci Kimliğin

ile gelmen yeterli.

Universiteliye Özel HSBC Kredi Kartları’na nasıl başvurabilirim?

* 4499 numaralı servis yurtiçinde Turkcell hat kullanıcıları içindir. Diğer GSM operatörü kullanıcıları (0532) 444 44 99’a SMS gönderebilir. KKTC’deki Turkcell hat kullanıcıları 4477’ye; KKTC’deki diğer GSM operatörü kullanıcıları (0532) 444 44 77’ye SMS gönderebilir.

HSBC Banka Kartı’mla yurtdışında HSBC ATM’sinden para çekmek ücretli mi?

Dünyanın heryerindeki HSBC ATM’lerinden, HSBC Banka Kartı’nı kullanarak para çekmek ücretsizdir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Düzenli Harçlık Ödemeleri ne işime yarar?

Düzenli Harçlık Ödemeleri ile ailen ve yakınların, Campus Hesabına, belirli tarihlerde ve tutarlarda, havale ya da EFT ile düzenli ve otomatik olarak harçlık gönderebilirler, isterlerse harçlık ödeme tarihi ve tutarında istedikleri zaman değişiklik yapabilirler. Üstelik hiç bir ücret ödemeden! Sen de harçlıksız kalmazsın!

Kredili Mevduat Hesabı nedir?

HSBC Campus Hesabı’nda yeterli para olmasa bile, hesabına tanımlanan Kredili Mevduat Hesabı limitinden, HSBC Banka Kartı’nı veya HSBC Campus Kredi Kartını kullanarak belirlenmiş limite kadar nakit çekebilir, harcama yapabilirsin.

Campus Hesabı’na para yatırdığında, gün sonundaki bakiyenden Kredili Mevduat Hesabından kullandığın kredi tutarı otomatik olarak ödenir.

Düzenli Ödeme Talimatı nedir?

HSBC Düzenli Ödeme Talimatı, aynı hesaplara belirli tarihlerde ve tutarlarda, havale ya da EFT ile düzenli ve otomatik olarak ödeme yapılmasını sağlayan bir bankacılık hizmetidir. Kira, aidat veya okul ödemesi gibi tarihi ve tutarı önceden belli ödemelerinin tek bir talimatla tam gününde ve ücretsiz olarak yapılmasını sağlayabilirsin.

Otomatik Ödeme Talimatı nedir?

HSBC Otomatik Fatura Ödeme hizmetiyle, telefon, internet, elektrik ve su faturalarının tek bir talimatla, ister Campus hesabından ister kredi kartından kolayca ödeyebilirsin. Tüm ödemelerini ayrı ayrı yapmak için yorulmaz, tek bir hesap veya kredi kartı üzerinden gerçekleştirebilirsin.

HSBC Kredi Kartı ödemelerini tek bir talimatla hesabından geciktirmeden ve kolayca yapabilirsin.

HSBC Direkt Bankacılık Kanalları ne işime yarar?

HSBC Direkt Bankacılık Kanalları, HSBC Bank şubeleri dışında bankacılık işlemlerini yapabileceğin tüm kanalların genel ismidir. ATM Bankacılığı sayesinde, HSBC Bank ATM’lerinden 7gün/ 24 saat para çekebilir, fatura ödemesi yapabilir, kredi kartı borcu ödeyebilir, havale, fon ve döviz işlemlerini gerçekleştirebilirsin. Telefon Bankacılığı ile tüm finansal işlemlerini, Türkiye’nin her yerinden yapabilirsin. HSBC Bank Telefon Bankacılığı'ndan işlem yapmak için gerekli olan Telefon Bankacılığı Şifreni sana en yakın HSBC Bank Şubesi'nden veya HSBC Bank ATM'lerinden alabilir ve kullanmaya başlayabilirsin. Her türlü, soru, sorun ve işlemlerin için 0850 211 0 111’I arayarak bizlere ulaşabilirsin. Eğer yurtdışından arayacaksan +90 850 211 0 111’I tuşlayabilirsin. HSBC Bank İnternet Bankacılığı ile tüm kredi kartı ve finansal işlemlerini 7 gün 24 saat, internet bağlantısı bulunan herhangi bir bilgisayardan gerçekleştirebilirsin.

HSBC İnternet Bankacılığı hizmetlerinden yararlanmak için şifremi nereden alabilirim?

HSBC Bank müşterisiysen, HSBC İnternet Bankacılığı'nı kullanabilmek için ihtiyacın olan tek şey HSBC Bank İnternet Bankacılığı kullanıcı kodu, parola ve şifresi! Kullanıcı kodu ve şifreni almak için 4 alternatif var.

  • Üniversiteli’ye özel Kredi Kartlarından biri varsa web sitemizde yer alan, Anında Şifre' yi tıklayarak HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı şifreni hemen alabilirsin.
  • Kullanıcı kodu ve şifreni, herhangi bir HSBC Bank şubemizden alabilir ve HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayıp sırasıyla 6 ve 2'yi tuşlayarak şifreni kullanıma açtırabilirsin.
  • HSBC Banka Kartı veya Kredi Kartı ile HSBC ATM'lerinden şifreni oluşturabilirsin.
  • HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayıp Telefon Bankacılığı şifreni girdikten sonra sırasıyla 4 ve 4'ü tuşlayarak şifreni oluşturabilirsin.

HSBC Direkt Bankacılık Kanalları ile, telefonun ve bilgisayarın anında bir banka şubesine dönüşür ve tüm bankacılık işlemlerini 7 gün 24 saat yapabilirsin.

Üniversiteliye Özel HSBC Kredi Kartları hangileri?

HSBC Campus Kredi Kartı’nın genel özellikleri nedir?

HSBC Campus Kredi Kartı ile üniversitelilerin en çok tercih ettiği mağazalarda ek taksit ve Advantage NakitPuan kazanırsın.

HSBC Campus Kredi Kartı ile HSBC Advantage Classic/Standard Kredi Kartı’nın özelliklerinden faydalanabilirsin.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Advantage Hızz Üniversiteli’nin genel özellikleri nedir?

Üniversitelinin hızlı temposuna ayak uydurabilen avantajlı alışverişin en hızlı hali Advantage Hızz Üniversiteli ile 50 TL’ye kadar olan alışverişlerinde imza ve şifre formalitelerinden kurtulursun.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

HSBC Campus Fırsat ve Kampanyaları nedir?

Campus Kredi Kart'ın veya Advantage Hızz Üniversiteli Kredi Kartı’n varsa HSBC Direkt Bankacılık Kanalları’nda yaptığın mobil yüklemelerinde 20 kat NakitPuan kazanırsın.

Campus Hesabı’na yapılan para transferleri için ücret alınmaz.

Campus Kredi Kartı’nın sana özel indirim ve kampanyaları var.

HSBC Staj ve İş İmkanları nelerdir?

HSBC’de staj ve iş imkanları için tıklayın.