HSBC Türkiye
English
Bireysel İnternet Bankacılığı Anında Şifre Demo Giriş
Mobil Bankacılık
  Menü yükleniyor...
Demolar

İnternet Bankacılığı

HSBC Bank İnternet Bankacılığı ile tüm finansal işlemlerinizi 7 gün 24 saat, internet bağlantısı bulunan herhangi bir bilgisayardan, dilediğiniz saatte, dilediğiniz yerden yapabilirsiniz.

HSBC İnternet Bankacılığı Hizmetlerinden Yararlanmak İçin:

HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı'nı kullanabilmek için, HSBC Bank İnternet Bankacılığı kullanıcı kodu, parola ve şifresi edinmeniz gerekmektedir. Bu bilgilere ek olarak Internet Bankacılığından tüm işlemleri yapabilmeniz için Güvenli Anahtar veya Mobil Güvenli Anahtar’ınızın olması gerekmektedir.

SMS Tek Kullanımlık Şifre ile yapacağınız girişlerde sınırlı bir işlem setinden faydalanabilirsiniz.

İnternet Bankacılığına Mobil Güvenli Anahtar/Güvenli Anahtar ve SMS Tek Kullanımlık Şifre ile giriş yaparak gerçekleştirebileceğiniz işlemler için tıklayınız.

Kullanıcı kodu ve şifrenizi almak için 4 alternatifiniz var.

  • HSBC Advantage Kredi Kartı'nız ya da HSBC Banka Kartı'nızın varsa Anında Şifre' yi tıklayarak HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı şifrenizi hemen alabilirsiniz.
  • HSBC Banka Kartı'nız veya Kredi Kartınız ile HSBC ATM'lerinden oluşturabilirsiniz.
  • HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayıp Telefon Bankacılığı şifrenizi girdikten sonra sırasıyla 4 ve 4'ü tuşlayarak yada Telefon Bankacılığı şifreniz yoksa Müşteri Hizmet Yetkilisine bağlanarak şifrenizi oluşturabilirsiniz.
  • HSBC Şubelerinden Hazır Şifre olarak Bireysel İnternet Bankacılığı şifrenizi alabilirsiniz.

Parolanızı ilk girişinizde doğum tarihiniz olarak girebilirsiniz.Oluşturacağınız İnternet Bankacılığı şifrenizi, sadece ilk girişinizde kullanmanız gerekecektir.

İlk girişinizde aktif bir Güvenli Anahtar veya Mobil Güvenli Anahtar’ınızın olmaması durumunda, tercih ekranından talebinizi iletebilirsiniz. Güvenli Anahtar veya Mobil Güvenli Anahtar kullanmadan da SMS Tek Kullanımlık Şifre ile Internet Bankacılığına giriş yapabilir ancak tüm işlemleri gerçekleştiremezsiniz.

Anında Şifre Demo
Güvenli Anahtar Demo