Ana içeriğin başı

SMS Bankacılığı

Sen Mesajını Seç, Kredi Kart Bilgilerin Cebine Gelsin! Kredi kartınızın bilgilerini öğrenmek için 4477'ye tek bir SMS atmanız yeterli!

SMS Bankacılığı sayesinde Turkcell hatlı cep telefonunuzdan bilgi almak istediğiniz hizmetin adını ve bir boşluk bırakarak bilgi alacağınız kart numarasının son 6 hanesini yazıp 4477’ye kısa mesaj göndererek, kredi kartınızın güncel ya da son ekstre borç bilgilerine ulaşabilir, kartınızda birikmiş olan NakitPuan miktarınızı öğrenebilirsiniz. Turkcell hatlı cep telefonunuzdan 4477’ye SMS gönderdiğinizde, cevap en kısa sürede 3310 numarasından cep telefonunuza iletilecektir. Kayıt olmanıza ya da aktivasyon sağlamanıza gerek olmadan anında kredi kartı bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Örnek SMS:

EKSTRE 123456

Örnek Cevap SMS’i:

Ekstre Borç Bakiyesi'nde sadece TL borcu olanlar için;

01/01/2009’da kesilen ve son ödeme tarihi 11/01/2009 olan ekstrenizdeki toplam borç bakiyeniz X TL ve ödenmesi gereken asgari tutar X TL dir. HSBC

Ekstre Borç Bakiyesi'nde TL ve USD borcu olanlar için;

01/01/2009 tarihli ve son ödemesi 11/01/2009 olan ekstre toplam borcu X TL ve X USD, ödenmesi gereken asgari tutar X TL ve X USD dir. HSBC

Örnek SMS:

GÜNCEL 123456

Örnek Cevap SMS’i:

Güncel Borç Bakiyesinde sadece TL borcu olanlar için;

Dönemiçi ödeme tutarınız X TL,dönemiçi harcamalarınız X TL,son ekstreden kalan borcunuz X TL ve bugünkü borç bakiyeniz X TL’dir. HSBC

Güncel Borç Bakiyesinde TL ve USD borcu olanlar için;

Dönemiçi ödeme tutarınız X TL ve X USD,dönemiçi harcamalarınız X TL ve X USD, bugünkü borç bakiyeniz X TL ve X USD’dir. HSBC

Örnek SMS:

NAKİTPUAN 123456

Örnek Cevap SMS’i:

Son ekstrenizdeki Advantage NakitPuan’ınız X TL, güncel Advantage NakitPuan’ınız X TL’dir. HSBC

İlgili Başlıklar

İnternet Bankacılığı

İnternet Bankacılığı ile işlemlerinizi 7 gün 24 saat
hızlı ve güvenli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil Bankacılık

Mobil Bankacılık uygulamamız ile mobil cihazlarınızdan bankacılık hizmetlerimize ihtiyacınız olan her an, her yerde ulaşabilirsiniz.

Güvenli Anahtar

İnternet ve Mobil Bankacılık uygulamaları Güvenli Anahtar ve Mobil Güvenli Anahtar ile daha da güvenli!

İşlem İmzalama

İşlem İmzalama ile finansal ve bilgi güncelleme işlemleriniz daha da güvenli!

Sıkça Sorulan Sorular

SMS Bankacılığı ile hangi işlemler yapılabilir?

HSBC Kredi Kartızın güncel ya da son ekstre borç bilgilerine ulaşabilir, kartınızda birikmiş olan NakitPuan miktarınızı öğrenebilirsiniz.

SMS Bankacılığı'ndan yararlanmak için kayıt olmam gerekir mi?

SMS Bankacılığından yararlanabilmeniz için kayıt olmanıza ya da aktivasyon sağlamanıza gerek yoktur.

Kimler SMS Bankacılığı'ndan faydalanabilir?

HSBC Kredi Kartı sahibi olan tüm bireysel müşterilerimiz, bankamızda kayıtlı Turkcell hatlı cep telefonu numaralarından 4477’ ye SMS göndermek koşuluyla bu hizmetimizden faydalanabilirler. Şirket Kredi Kartları bu hizmetten faydalanamamaktadır.Ek Kartlar, Güncel Borç ve Ekstre borcu ile ilgili sorgulama yapamamaktadır.

SMS Bankacılığı ücretli midir?

Göndereceğiniz ve cevaben alacağınız her SMS (kısa mesaj) için tarafından normal mesaj ücreti uygulanır. HSBC Bank tarafından gönderilen mesajlar için size herhangi bir ek ücret yansıtılmamaktadır.

Daha Fazlası