Ana içeriğin başı

Ek Kart

Sevdiklerinize ek kart çıkartın, avantajınızı onlarla paylaşın!

Ek Kart

Sevdikleriniz, sizin kredi kartınızla aynı avantajlara sahip olan ek kart ile avantajlı ve güvenli alışverişin ayrıcalığını yaşasın.

Özellikleri ve Kolaylıkları

  • Ek kart, bağlı olduğu kartın özelliklerine göre, Advantage NakitPuan, Advantage TatilPuan, anlaşmalı firmalarda özel indirimler dahil olmak üzere asıl kartın tüm özelliklerinden faydalanır.
  • Ek kart sahibinin yapacağı alışverişler sayesinde daha fazla Advantage NakitPuan kazanma imkanına sahip olursunuz. Ek kart harcamalarından kazanılan Advantage NakitPuanlar hem ek hem de asıl kart sahibi tarafından kullanılabilir.
  • Akrabalık şartı olmaksızın tüm sevdikleriniz için istediğiniz sayıda* ek kart başvurusu yapabilirsiniz. Ek kartları sayesinde, sevdikleriniz nakit taşımak zorunda kalmazlar.
  • Ek kartınızın limitini, kendi limitiniz dahilinde istediğiniz gibi belirleyebilir, dilerseniz daha sonra güncelleyebilirsiniz.
  • Ek kart ile yapılan harcamaları her ay asıl kart sahibine gönderilecek hesap özetinden, HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı veya Telefon Bankacılığı’ndan takip edebilirsiniz. Dilerseniz, ek kart sahibine de hesap özeti gönderilmesini talep edebilirsiniz.

* HSBC Concept Üniversiteli için ek kart çıkartılamamaktadır.

Daha Fazlası

Ayrıntılı bilgiyi Ek kart başvurusu için ayrıntılı bilgiyiburada bulabilirsiniz.