Ana içeriğin başı

Advantage TatilPuan

HSBC Advantage Kredi Kartı'nız ile kazandığınız Advantage NakitPuan'lar, kartınıza göre 3 kata kadar artırılarak Advantage TatilPuan'a dönüşüyor!

Advantage TatilPuan

Birikmiş NakitPuanlar Nasıl TatilPuanlara Dönüştürülür?

  • HSBC Advantage Classic/Standard/Concept Kredi Kartlarında, 1 NakitPuan 1 TatilPuan'a
  • HSBC Advantage Gold Kredi Kartlarında, 1 NakitPuan 1,5 TatilPuan'a
  • HSBC Advantage Platinum ve HSBC Advance Kredi Kartları'nda, 1 NakitPuan 2 TatilPuan'a
  • HSBC Premier Miles üyesi olmayan HSBC Premier Kredi Kartları'nda 1 NakitPuan 3 TatilPuan'a eşit olacak şekilde kullanabilirsiniz.

Advantage TatilPuan Nedir?

Advantage TatilPuan, HSBC Advantage Kredi Kartı sahiplerinin ücretsiz seyahat etmelerini ve konaklama hizmetlerinden yararlanmalarını sağlayan bir ödül programıdır. HSBC Advantage Kredi Kartı sahipleri, Advantage TatilPuan'larıyla yurtiçi ve yurtdışında bedava uçak yolculukları yapabilir, seçkin otellerde konaklayabilirler.

Advantage TatilPuan'larınız istediğiniz hizmeti alabilmek için yeterli değilse, fark tutarını kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Advantage TatilPuan ile Uçak Bileti Alımı

Advantage TatilPuan, anlaşmalı havayolu şirketlerinin iç ve dış hatlarında bedava uçak bileti almak için kullanılabilir.

Talep edilen uçak biletinin süresi, yurtiçi/yurtdışında gidilecek yer, tercih edilen havayolu şirketi veya bilet sınıfı (Economy/Business/First Class) ile ilgili bir kısıtlama yoktur.

Kazanılan uçak bileti niteliği, fark tutarı HSBC Advantage Kredi Kartı ile ödenerek değiştirilebilir; Economy Class uçak biletleri, Business ve First Class biletlere çevrilebilir.

Advantage TatilPuan ile aldığınız uçak biletleriyle aynı zamanda ilgili havayolunun mil programından da yararlanmaya ve mil kazanmaya devam edersiniz.

Charter seferleri uçak bileti alımlarında Advantage TatilPuan kapsamında değildir. İç/dış hat uçak bileti işlemlerinde TC vatandaşları için TCKN bilgisinin iletilmesi zorunludur.

Advantage TatilPuan ile Otel ve Tur Hizmetlerinden Faydalanmak

Advantage TatilPuan yurtiçi ve yurtdışında yüzlerce otel ve tatil köyünde bedava konaklama ve tur hizmetlerinden faydalanmak için kullanılabilir.

Advantage TatilPuan toplamı, bedava otel konaklaması kazanabilmek için yeterli değilse, fark tutarı HSBC Bank Kredi Kartı ile ödenerek kazanılan otel konaklama hizmetinin koşulları da değiştirilebilir.

Advantage TatilPuan Nasıl Kazanılır?

Advantage üye işyerlerinde yapacağınız tek ödemeli ve taksitli alışverişlerinizden Advantage NakitPuan kazanabilir, kazandığınız Advantage NakitPuan'ları kart türünüze göre 1, 1,5, 2 veya 3 ile çarparak Advantage TatilPuan'a dönüştürebilirsiniz.

Advantage TatilPuandan Nasıl Rezarvasyon Yapılır?

Advantage TatilPuan'ların karşılığında alınabilecek bedava hizmet tutarı, hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında, Cumartesi günleri 09.00-14.00 saatleri arasında HSBC Bank Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'den, Turizm Seyahat Hizmetleri yetkilisi aracılığı ile öğrenilebilir ve rezarvasyon yapılabilir.

Yapılan rezervasyonlar için Setur tarafından ayrıca hizmet ücreti alınabilir. Havayolu firmalarının internet sitelerinde yer alan bilet fiyatları ile HSBC Seyahat Hattı'nin rezervasyon/biletleme sistemleri üzerinden sağladığı bilet fiyatları farklılık gösterebilir. HSBC Seyahat Hattı'nda havayolu firmalarının acentelerinden veya çağrı merkezlerinden satılan bilet fiyatları uygulanmaktadır. HSBC Seyahat Hattı'nın havayolu firmalarının internet sitelerinden veya farklı internet siteleri üzerinden sağlanan bilet fiyatlarını uygulama yükümlülüğü bulunmamaktadır. Kazanılan ve 2 yıl içerisinde kullanılmayan NakitPuan'lar, puan bakiyenizden silinir.