Ana içeriğin başı

HSBC Banka Kartı

HSBC ATM’lerinden, yurt içi ve yurt dışında diğer banka ATM’lerinden 7 gün 24 saat işlem yapmayı, Visa Electron ya da Maestro amblemi bulunan işyerlerinden POS makinalarıyla vadesiz hesaptaki kullanılabilir bakiyeye ulaşarak alışveriş yapmayı sağlayan banka kartıdır.

Özellikleri ve Kolaylıkları

  • HSBC Banka Kartınızla 7 gün 24 saat hem HSBC ATM’lerinden, hem de yurt içi ve yurt dışındaki Visa Electron, Vpay, Maestro/Cirrus amblemli diğer banka ATM’lerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve mağazalardaki POS makinelerinden vadesiz hesabınızın kullanılabilir bakiyesi dahilinde alışveriş yapabilirsiniz.
  • HSBC Banka Kartınız ile Verified by VISA veya MasterCard SecureCode logolarını gördüğünüz tüm sanal işyerlerinden, internet alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz. HSBC Banka Kartı’nızla yapacağınız internet alışverişleri ile ilgili detaylı bilgi için HSBC Banka Kartı’nızla yapacağınız internet alışverişleri ile ilgili detaylı bilgi içintıklayın.
  • Dünyanın neresinde olursanız olun, o ülkenin para birimi cinsinden çekmiş olduğunuz döviz tutarları, ana hesabınızdan TL olarak düşer.
  • Dilerseniz, bir talimatla, HSBC’deki diğer vadesiz mevduat hesaplarınızı da HSBC Banka Kartınıza bağlatabilirsiniz. HSBC ATM'lerinden HSBC Banka Kartı’nıza bağlı 18 adet hesabınızı görüntüleyebilirsiniz. Yurt içinde ve yurt dışındaki diğer banka ATM’lerinde ise sadece ana hesabınız olan TL hesabınızla işlem gerçekleştirebilirsiniz.
  • HSBC Banka Kartı’nın yıllık kart ücreti yoktur.
  • HSBC Banka Kartınızın şifresini HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111’den veya HSBC Bireysel İnternet Bankacılığı'ndan oluşturabilirsiniz.
  • HSBC Banka Kartınızla HSBC ATM’lerinde yapabileceğiniz işlemler için HSBC Banka Kartınızla HSBC ATM’lerinde yapabileceğiniz işlemler içintıklayın.
  • Diğer banka ATM’lerinde yapabileceğiniz işlemler Diğer banka ATM’lerinde yapabileceğiniz işlemlertıklayın.

Daha Fazlası

Ayrıntılı bilgiyi ayrıntılı bilgiburada bulabilirsiniz.