Ana içeriğin başı

HSBC Kredi Kartlarını Keşfedin

HSBC kredi kartları ile her zaman ayrıcalıklısınız.

HSBC Premier / Premier Miles Kredi Kartı

Eğer sık seyahat eden biriyseniz ve hayat tarzınızla aynı esnekliğe sahip bir kredi kartına ihtiyaç duyuyorsanız HSBC Premier Kredi Kartı tam size göre.

HSBC Advantage Kredi Kartları

Hsbc Advantage Kredi Kartı ile yurtiçi ve yurtdışında milyonlarca MasterCard/Visa amblemli mağazalarda ve yurtiçindeki onbinlerce üye kuruluşumuzda ister tek ödemeli, ister taksitli alışverişin keyfini çıkarın.

HSBC Concept Kart

HSBC Concept ile yıllık kart aidatı ödemeden kartınızın mevcut taksitlendirme ve Advantage NakitPuan kazanımı özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Dönemlik Advantage NakitPuan kampanyalarından faydalanmak isterseniz, seçtiğiniz kampanya için belirlenmiş ücreti ödersiniz.

HSBC Banka Kartı

HSBC ATM’lerinden, yurtiçi ve yurtdışında diğer banka ATM’lerinden 7 gün 24 saat işlem yapmayı,Visa Electron ya da Maestro amblemi bulunan işyerlerinden POS makinalarıyla vadesiz hesaptaki kullanılabilir bakiyeye ulaşarak alışveriş yapmayı sağlayan banka kartıdır.

Sanal Kart

HSBC Advantage Sanal Kart HSBC Advantage Kredi Kartı'na bağlı, limiti kullanıcı tarafından belirlenen, asıl kart sahiplerine verilen bir kredi kartıdır. HSBC Advantage Sanal Kart ile kullanılabilir limitinizi kontrol altına alarak internet alışverişlerinizin güvenliğini artırabilirsiniz.

Ek Kart

Ek kart, bağlı olduğu asıl kartın özelliklerine göre, taksit, Advantage NakitPuan, Advantage TatilPuan, anlaşmalı firmalarda özel kampanyalar dahil olmak üzere tüm hizmetlerden faydalanır.