Ana içeriğin başı

Vadesiz Mevduat

İster TL ister döviz, günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak için size uygun para biriminde hesabınızı açın.

HSBC Vadesiz Mevduat

Vadesiz TL Mevduat Hesabı, Türk Lirası (TL) cinsinden ve belli bir vadeye bağlı olmadan açtırabileceğiniz mevduat hesabınızdır.

Vadesiz Döviz Tevdiat Hesabı ve Vadesiz Kıymetli Maden Hesabı ise, TL'ye dönüştürülebilen her türlü yabancı para birimi üzerinden, belli bir vadeye bağlı olmadan açtırabileceğiniz mevduat hesabınızdır.

Özellikleri ve Kolaylıkları

  • Vadesiz TL Mevduat Hesabınıza talebiniz doğrultusunda tanımlanacak "Otomatik Ödeme Talimatı" ile gün içindeki tüm fatura ödemelerinizi, kredi kartı ve bireysel kredi taksit ödemelerinizi, çek ödemelerinizi, havale / EFT'lerinizi, hesabınızdaki bakiyenin uygun olması durumunda kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
  • Vadesiz Döviz Tevdiat Hesabınız üzerinden vereceğiniz "Düzenli Ödeme Talimatı" ile kira, okul taksiti gibi ödeme tarihi ve tutarı önceden belli olan döviz ödemelerinizi zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.
  • Vadesiz Mevduat Hesabınıza bağlı HSBC Banka Kart ile 365 gün 24 saat HSBC Bank A.Ş. ATM'lerinden ve diğer tüm banka ATM'lerinden hesabınıza ulaşabilir ve paranızı nakit olarak çekebilirsiniz.

Nasıl Başvurabilirsiniz?

Başvuruda Neler Gerekiyor?

Başvuru sırasında ihtiyaç duyacağınız belgeler için lütfen Başvuru sırasında ihtiyaç duyacağınız belgeler içintıklayın.

Başvuru Sırasında Gerekli Belgeler

Aşağıdaki belgeler ile tüm HSBC Bank A.Ş. Şubelerinden vadesiz hesap açtırarak, HSBC İnternet Bankacılığı veya HSBC Mobil Bankacılık uygulaması üzerinden e-Mevduat; HSBC Telefon Bankacılığı üzerinden t-Mevduat; tüm kanallardan Modern Hesap açıp birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz.

  • Kimlik Belgesi (T.C. Nüfus Cüzdanı, T.C. Sürücü Belgesi veya pasaport)
  • Yerlesim yeri (İkametgah) Belgesi (İkamet Tezkeresi veya pasaport) veya
  • 3 aydan eski olmamak kaydi ile abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin fatura veya
  • Herhangi bir kamu kurumu tarafından düzenlenmiş belge
  • İkamet Tezkeresi (Türkiye'de yerleşik yabancı uyruklu müşteriler için)

Hesabınızdan ATM aracılığı ile nakit çekebilmek için, hesap açılışı esnasında HSBC Banka Kartı başvurunuzu yapmayı unutmayın.

Daha Fazlası

Ayrıntılı bilgi için, HSBC Bank Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayabilirsiniz.