Ana içeriğin başı

Vadesiz Mevduat

İster TL ister döviz, günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak için size uygun para biriminde hesabınızı açın.

HSBC Vadesiz Mevduat

Vadesiz TL Mevduat Hesabı, Türk Lirası (TL) cinsinden ve belli bir vadeye bağlı olmadan açtırabileceğiniz mevduat hesabınızdır.

Vadesiz Döviz Tevdiat Hesabı ise, TL'ye dönüştürülebilen her türlü yabancı para birimi üzerinden, belli bir vadeye bağlı olmadan açtırabileceğiniz mevduat hesabınızdır.

Özellikleri ve Kolaylıkları

  • Vadesiz TL Mevduat Hesabınıza tanımlanacak "Otomatik Ödeme Talimatı" ile gün içindeki tüm fatura ödemelerinizi, kredi kartı ve bireysel kredi taksit ödemelerinizi, çek ödemelerinizi, havale / EFT'lerinizi, hesabınızdaki bakiyenin uygun olması durumunda kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
  • Vadesiz Döviz Tevdiat Hesabınız üzerinden vereceğiniz "Düzenli Ödeme Talimatı" ile kira, okul taksiti gibi ödeme tarihi ve tutarı önceden belli olan döviz ödemelerinizi zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.
  • Vadesiz Mevduat Hesabınıza bağlı HSBC Banka Kart ile 365 gün 24 saat HSBC Bank ATM'lerinden ve diğer tüm banka ATM'lerinden hesabınıza ulaşabilir ve paranızı nakit olarak çekebilirsiniz.

Nasıl Başvurabilirsiniz?

Başvuruda Neler Gerekiyor?

Başvuru sırasında ihtiyaç duyacağınız belgeler için lütfen Başvuru sırasında ihtiyaç duyacağınız belgeler içintıklayın.

Başvuru Sırasında Gerekli Belgeler

Aşağıdaki belgeler ile tüm HSBC Bank Şubelerinden'nden vadesiz hesap açtırarak, İnternet Bankacılığı üzerinden e-Mevduat açabilirsiniz.

  • Kimlik Belgesi
  • Yerlesim yeri (İkametgah) Belgesi veya
  • 3 aydan eski olmamak kaydi ile abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin fatura veya
  • Herhangi bir kamu kurumu tarafından düzenlenmiş belge
  • İkamet Tezkeresi (Türkiye'de yerleşik yabancı uyruklu müşteriler için)

Hesabınızdan ATM aracılığı ile nakit çekebilmek için, hesap açılışı esnasında HSBC Bank Kart başvurunuzu yapmayı unutmayın.

Daha Fazlası

Ayrıntılı bilgi için, HSBC Bank Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayabilirsiniz.