Ana içeriğin başı

Düzenli Ödemeler

Ödenmemiş fatura kalmasın!

HSBC Düzenli Ödeme hizmetiyle, aynı hesaplara belirli tarihlerde ve tutarlarda, havale ya da EFT ile düzenli ve otomatik olarak ödeme yapabilirsiniz.

Özellikleri ve Kolaylıkları

  • Kira, apartman aidatı, Okul Ödemeleri gibi tarihi ve tutarı önceden belli ödemelerin, tek bir talimat vererek hesabınızdan otomatik olarak yapılmasını sağlayabilirsiniz.
  • Ödemeler başladıktan sonra da düzenli ödeme talimatı tarih ve ödeme tutarlarında istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.
  • Hesabınızda yeterli tutar olmasa bile kolayca tanımlatacağınız Kredili Mevduat Hesabı ile tüm ödemeleriniz gecikmeye girmeden, sorunsuzca yapılır.
  • Düzenli Ödemeler hizmeti ile ödeme tarihinden bir iş günü önce toplam ödeme tutarınız, ödeme tarihinden bir iş günü sonra da ödendi / ödenmedi bilgisi, bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranıza kısa mesaj (SMS) ile gönderilir*. SMS Bilgilendirme Servisimiz ücretsizdir.

*Bankamızdaki kampanya ve bilgilendirme amaçlı iletişim tercihi, kısa mesaj servisine (SMS) kapalı olan müşterilerimiz kapsam dahilinde değildir. İletişim tercihlerinizi HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı, 0 850 211 0 111 HSBC Bank Telefon Bankacılığı ve tüm HSBC Şubelerimiz aracılığıyla güncelleyebilirsiniz.

Daha Fazlası

Ayrıntılı bilgi için HSBC Bank Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayabilirsiniz.