Ana içeriğin başı

Siz ve Aileniz İçin Premier

Siz ve aileniz için Premier hizmetleri

Mobil'den Başvur

Global Premier Hesap

HSBC Premier olarak, çocuklarınızın en iyi eğitimi almasının sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, bu nedenle Global Premier Hesabı ile size ve ailenize destek olmak için yurt dışı eğitim süreci boyunca tüm ihtiyaçlarınıza uygun çözümleri sunuyoruz.

Yurt Dışında Ücretsiz Bankacılık

Yabancı Para birimlerindeki hesaplarınız ile dünyanın her yerinde ücretsiz para çekebilir ve gönderebilirsiniz.

Tüm ATM'lerden Ücretsiz Para Çekme1

Hesabınızı TL, USD, EUR, GBP, AUD ve CAD para birimleri cinsinden açabilir ve yurt dışındaki ana hesabınız olarak kullanabilirsiniz.

HSBC Premier Banka Kartı ana hesabınızı USD, EUR, GBP, AUD veya CAD olarak belirleyerek, yurt dışındaki ATM'lerden ücretsiz ve komisyon ödemeden USD, EUR, GBP, AUD ve CAD çekebilirsiniz.

Yurt dışı ATM'lerinden yapacağınız para çekme işlemlerinde HSBC Bank A.Ş nakit çekim ücreti almamaktadır.

Banka kartına bağlı ana hesap USD, EUR, GBP, AUD veya CAD ve ana hesap ile yapılan işlemin orijinal döviz cinsi aynı ise, işlem yapılan ATM bankası tarafından alınan nakit çekim ücreti, HSBC Bank A.Ş tarafından ve işlemin gerçekleştirildiği ayın sonunda iade edilmektedir.

Örneğin HSBC Premier Banka Kartı ana hesabınızı GBP olarak belirleyerek, İngiltere’deki tüm ATM'lerden ücretsiz ve komisyon ödemeden GBP çekebilirsiniz.

USD, EURO, GBP, CAD veya AUD hesabınızdan yurt dışında ücretsiz ve komisyon ödemeden para çekebilmek için, kullanmak istediğiniz döviz hesabınızı Mobil, Internet veya Telefon Bankacılığı aracılığı ile tanımlayabilirsiniz.

Yurt dışı ATM’lerden yapacağınız para çekme işlemleri esnasında ATM bankası tarafından DCC seçeneği sunulabilir. DCC seçeneğinin kabul edilmesi durumunda Euro-USD, GBP-USD, CAD-USD, AUD-USD pariteleri nedeniyle ATM’den çekmiş olduğunuz tutar ile hesabınıza yansıyan tutar arasında fark oluşabilir.

 

Tüm Kanallardan Ücretsiz Para Transferi2

Tüm kanallardan, döviz transferi dahil, tüm para transferlerini, ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Global Premier Hesap

Çocuklarınız için Premier

HSBC Premier ile sizin ve tüm aile bireylerinizin beklentilerini ve önceliklerini bilen Premier Müşteri Temsilcileriniz aracılığıyla, ihtiyaçlarınıza yönelik bir aile bankacılığı hizmetinden yararlanırsınız.

Ailenizin Finansal İhtiyaçlarını Kolayca Yönetin

Tüm mevduat işlemlerinizi her an, her yerden yapabilir ve ortak hesaplar üzerinden aile boyu Premier ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Siz ve Aileniz için Premier Ayrıcalıkları

Premier müşterilerimizin 18-30 yaş arasındaki çocukları için Premier tanımlanır ve Premier'in tüm avantajlarından yararlanır.

Çocuklarınız için Premier Kartı

Premier müşterilerimizin 13+ çocukları ek kart ve banka kartları, 12+ çocukları için HSBC Premier Banka Kartı imkanından yaralanır.

Daha Fazlası

HSBC Premier ile:

  • Birikimleriniz kendi kişisel hesaplarınızın yanı sıra, aile bireylerinizle birlikte ortak hesaplarınızda değerlendirilir.
  • Ailenizle birlikte ortak hesaplarınız, tüm bankacılık kanallarından ilgili müşteri/hesap ismiyle ayrı ayı görüntülenir.
  • Ortak hesap sahibi tüm müşterilerimiz Premier olarak tanımlanıp, HSBC Premier'in tüm ayrıcalıklarından yararlanabilir.

Üstelik Premier müşterilerimizin 18-30 yaş arasında çocukları, ortak hesap ilişkisi olmadan da ebeveynlerinin Premier kriterini sağlaması durumunda Premier müşteri olarak tanımlanır ve HSBC Premier'in tüm ayrıcalıklarından yararlanır.

Çocuklarınız için Premier

Eğitim Sürecini Kolaylaştıran Hizmetler

HSBC Premier olarak iyi bir eğitime ne kadar önem verdiğinizi biliyor, sizin ve ailenizin yurt dışındaki eğitim süreci boyunca tüm ihtiyaçlarına uygun çözümleri sunuyoruz.

Masrafsız Eğitim Kredisi3

Siz ve ailenizin eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için size özel hazırlanmış olan Eğitim Kredi'mizden, Premier'e özel faiz oranları ile masraf ödemeden faydalanabilirsiniz.

Referans Mektubu

Yurt dışı vize başvurusu, okul kayıt işlemlerinde kullanabileceğiniz bankamızda bulunan varlığınızı gösteren referans mektubunu, şubelerimizden temin edebilirsiniz.

Kişiye Özel Premier Müşteri Temsilcisi

Finansal piyasalar konusunda uzmanlaşmış, SPK lisanslı, Premier Müşteri Temsilciniz risk seviyenize uygun kapsamlı birikim yönetimi ürünleri sunar.

Education First Eğitim Programlarında %20’ye Varan İndirim 4

Education First Uluslararası Dil Kampüsleri, dil okulu veya akademik eğitim programlarında HSBC Premier müşterilerimiz ve ailelerine özel %20’ye varan indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Masrafsız Eğitim Kredisi

HSBC Müşterisi olmak bir tık uzağınızda!

HSBC Premier'in dolu dolu ayrıcalıkları ile hayatı dopdolu yaşamak ve yaşatmak için, Bankamızda en az 1.000.000 TL veya Bankamızca konvertibl olan muadili para cinsinden bakiyenizin bulunması yeterlidir.

Mobil'den Başvur Sizi Arayalım

HSBC Premier'in size ve ailenize sunduğu ayrıcalıkları keşfedin

Birikim Yönetimi Çözümleri

Birikim Yönetimi Çözümleri

Siz ve aileniz için kapsamlı Birikim Yönetimi Çözümleri

Ayrıcalıklı ve Kolay Bankacılık

Ayrıcalıklı ve Kolay Bankacılık

Size özel tasarlanmış bir bankacılık deneyimi

Uluslararası Çözümler

Uluslararası Çözümler

Dünyanın her yerinde HSBC Premier sizinle