Ana içeriğin başı

Birikim Yönetimi Çözümleri

Siz ve aileniz için kapsamlı Birikim Yönetimi Çözümleri

Mobil'den Başvur

Kişiye Özel Müşteri Temsilcisi

Finansal piyasalar konusunda uzman, SPK lisanslı kişiye özel Premier Müşteri Temsilciniz, sizler geleceğe yönelik hedeflerinizi tanımlarken her zaman yanınızda; hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için, ihtiyaçlarınıza uygun kişiye özel bankacılık çözümleriyle birlikte kapsamlı birikim yönetimi ürünleri sunar.

Çeşitli Yatırım Ürünü Alternatifleri

Kapsamlı birikim yönetimi hizmetleri ve yatırım ürünleri tasarruflarınızı artırmanıza yardımcı olur.

Uzman Bakış Açısı

Finansal piyasalar konusunda uzmanlaşmış, SPK lisanslı, birikim ve yatırım uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından HSBC'nin global birikimi ve size özel müşteri temsilcisi ile desteklenirsiniz.

Yatırım Bülteni

HSBC'nin global bilgi birikimi ile günlük yatırım bültenlerine erişim sağlayıp yatırım, makroekonomik piyasalar ve piyasa trendi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Günlük Yatırım Bültenimizi incelemek için tıklayınız.

HSBC Yatırım Hattı : 0850 211 0 117

Yatırım işlemlerinizi hızlı bir şekilde Premier Müşteri Temsilcisiyle doğrudan iletişim kurarak HSBC Yatırım Hattı ile yapabilirsiniz.

Mobil Bankacılık

Yatırım işlemlerinizi Mobil Bankacılık uygulamamız ile her an her yerde hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Daha Fazlası
 

Yatırım Ürünleri

 • Hazine Bonosu ve Devlet Tahvili
 • Eurobond
 • Spot, FX ve Altın İşlemleri
 • Yatırım Fonları1
 • Farklı varlık sınıflarına yatırım yapan Çoklu Varlık Fonları
 • Türev Ürünler (DCD, Opsiyon, Swap ve Forward)
 • Hisse Senedi
 • Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası (VIOP) İşlemleri2

Premier'e Özel Oranlarla Mevduat Ürünleri

Avantajlı Mevduat Oranları

Türk Lirası ya da yabancı para cinsinden vadeli mevduatlarınızı, avantajlı faiz oranlarıyla değerlendirebilirsiniz.

Altın Mevduat Hesabı3

Altın Mevduat Hesabı ile kolayca altın alım-satım işlemlerini gram bazında yapabilirsiniz; Çalıntı, kayıp, sahtecilik, düşük ayar ve iş kaybı riski olmadan tasarruflarınızı güvenle değerlendirebilirsiniz.

Daha Fazlası
 • Standart vadeli mevduata göre daha avantajlı faiz oranı sunar.
 • Yatırım fonlarının alternatif getirilerinden faydalanma olanağı sağlar.
 • Portföy çeşitlendirmesine imkanı tanır.
Birikim Yönetimi Çözümleri

HSBC Premium Bireysel Emeklilik Planı4

Yaşam tarzınızı desteklemek ve rahat bir emeklilik için tasarlanan özel Premium Bireysel Emeklilik Planı ile geleceğinizi finansal olarak güvence altına alın.

Ayrıcalıklı Bireysel Emeklilik Planı

Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. işbirliği ile hazırlanmış, Premium Bireysel Emeklilik Planı ile birikim üzerinden yönetim gider kesintisi uygulanmamasının ayrıcalığını yaşarsınız.

İhtiyacınıza Uygun Yatırım

Uzun vadeli hedeflerinize ulaşmak için geniş bir yatırım yelpazesinden seçim yapabilirsiniz.

Uzman Desteği

Müşteri temsilcilerimiz, emeklilik uzmanlarımız, sizi tanımak ve beklentilerinizi anlamak için her zaman yanınızdadır.

Daha Fazlası

Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. işbirliği ile sunduğumuz Premium Bireysel Emeklilik Planı ile size ve ailenize hayat standartlarınızı değiştirmeden, huzurlu, rahat bir emeklilik geçirebilmeniz için avantajlı bir şekilde Bireysel Emeklilik Sistemine dahil olma fırsatını tanıyoruz.

Allianz Bireysel Emeklilik fon varlık değeri 850.000 TL ve üzerine ulaşan tüm müşterilerimize sunduğumuz Bireysel Emeklilik Finansal Danışmanlık Hizmetleri kapsamında, müşterilerimizle kişiye özel HSBC Premier Müşteri Temsilcisi ve Finansal danışmanının birlikte katılacağı ziyaretler düzenlenir. Bu ziyaretler kapsamında, müşterilerimize Bireysel Emeklilik Sistemi ve gelişmelerinin yanında güncel piyasa verileri doğrultusunda, müşterilerimizin mevcut portföy analiz ve değerlendirme sonuçları hakkında bilgilendirme yapılarak, fon varlık değerlerinin korunması amaçlanır, Bireysel Emeklilik Yatırım Fonu değişikliği, katkı payı değişikliği, ara ödeme işlemi, lehdar değişikliği gibi tüm müşteri talep, öneri ve şikayetleri öncelikli olarak değerlendirilip, çözüme ulaştırılır.

HSBC Premier Ekonomi Sohbetleri

HSBC Portföy Yatırımlardan Sorumlu Grup Başkanımız ve HSBC Portföy Başekonomistimiz, HSBC Portföy Genel Müdürümüz moderatörlüğünde ekonomide yaşanan/yaşanacak gelişmeleri, hem yerli hem uluslararası piyasalardaki son durumu değerlendiriyor ve sorularınızı cevaplıyor. Yılın her çeyreğinde online olarak gerçekleştirdiğimiz video webcast formatındaki Premier Ekonomi Sohbetlerine ilgili dönemlerde e-posta ve sms olarak ilettiğimiz davetlere kayıt yaptırarak katılabilirsiniz.

HSBC Müşterisi olmak bir tık uzağınızda!

HSBC Premier'in dolu dolu ayrıcalıkları ile hayatı dopdolu yaşamak ve yaşatmak için, Bankamızda en az 1.000.000 TL veya Bankamızca konvertibl olan muadili para cinsinden bakiyenizin bulunması yeterlidir.

Mobil'den Başvur Sizi Arayalım

HSBC Premier'in size ve ailenize sunduğu ayrıcalıkları keşfedin

Ayrıcalıklı ve Kolay Bankacılık

Size özel tasarlanmış bir bankacılık deneyimi

Uluslararası Çözümler

Dünyanın her yerinde HSBC Premier sizinle

Siz ve Aileniz için Premier

Siz ve aileniz için Premier hizmetleri