Ana içeriğin başı

Birikim Yönetimini Keşfedin

Neden yatırımlarınızı bizimle yapmalısınız?

Yatırım Yapmaya Başlamadan Önce Nelere Dikkat Etmem Gerekiyor?

Yatırım Yapmaktaki Amacınız:

  • Birikimlerinizi yönetmek ve büyütmek,
  • Aileniz için güvenli bir gelecek sağlamak,
  • Çocuklarınıza iyi bir eğitim sağlamak,
  • Kendiniz için huzurlu bir emeklilik planlamak veya bunların tamamı olabilir.

Hedeflerinize giden yolda en sağlam adımları atabilmek için, yatırım çözümlerimiz arasından seçim yapmadan önce finansal ihtiyaçlarınızı ve yatırım amacınızı en doğru şekilde belirleyip, getiri beklentiniz ve risk toleransınıza uygun kararlar almalısınız.

Bunların yanı sıra, acil nakit ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurarak yatırımlarınız için bir vade belirlemeniz, hedeflediğiniz getiri ve bunun karşılığında ne ölçüde risk alabileceğinizi bilmek de sağlıklı yatırım kararları vermeniz için önemlidir.

Risk Profilimi ve Kendime Uygun Yatırım Çözümlerini Nasıl Öğrenebilirim?

Şubeniz, Bireysel İnternet Bankacılığı veya Mobil Bankacılık uygulaması aracılığıyla Risk Profil Anketi ve Uygunluk Testini yanıtlayarak risk profilinizi kolayca öğrenebilir ve kendinize en uygun yatırım çözümlerini tespit edebilirsiniz.

Risk Profilinizi ve Size Uygun Yatırım Çözümlerini Öğrenin

HSBC İle Hangi Yatırım Araçlarına Yatırım Yapabilirim?

Aktif Hesap

Döviz ve Kıymetli Madenler

Hisse Senedi

Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası

Bu site öncelikle Türkiye sınırları içerisinden erişim yapan kişilere yöneliktir. Bu sebeple; sitenin ve içerisindeki bilgilerin diğer ülkelerin yasalarına veya düzenlemelerine uyumluluğunu ve Türkiye dışındaki başka ülke sınırları içerisindeki kullanımının uygunluğunu garanti edemiyoruz. Sitenin sizin bilgisayarınız üzerinden başkası tarafından kullanımı bütünüyle sizin sorumluluğunuzdadır ve böyle bir durumda bilgisayarı kullanan kişinin söz konusu şartlara uyduğundan emin olmalısınız.

Bu sitede verilen bilgilerin dağıtımının veya kullanımının kanunlara veya yönetmeliklere göre yasak olabileceği herhangi bir yargı alanında bulunan herhangi bir kişiye dağıtılması veya o kişiler tarafından kullanılması amaçlanmamıştır. Bu site; HSBC Türkiye'nin söz konusu faaliyetleri gerçekleştirme ruhsatı veya izni olmadığı tüm yetkili bölgeler dışında menkul kıymetlerin veya belgelerin satılması veya satın alınması için herhangi bir teklifte bulunulması, bankacılık veya yatırım faaliyetlerine başlanması için herhangi bir davet veya teşvik sunan bir yer olarak değerlendirilmemelidir.