Ana içeriğin başı

"" ile ilgili 12 sonuç bulundu.

HSBC Advantage ile İKEA'da 3 veya 6 Taksit Fırsatı!

HSBC Advantage ile İKEA mağazalarında yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinize 6 taksit fırsatı!

HSBC Kredi Kartları'nız ile BKM Express üzerinden yapacağınız alışverişlerde avantajlar sizi bekliyor!

Hemen HSBC Kredi Kartı'nızla BKM Express’e kayıt olun, kampanyalardan faydalanmaya başlayın.

Hemen Turkcell TL Yükleme Yap, 1 GB İnternet Kazan

Mobil veya internet şubesinden, ATM'lerden, çağrı merkezinden TL veya paket satın alan Bireysel Hazırkart aboneleri kampanyadan faydalanabilir.

Eğitim Harcamalarınızı HSBC Advantage ile Yapın, 75 TL’ye Varan NakitPuan Kazanın!

Tek seferde ve farklı günlerde yapılacak tek veya taksitli her 150 TL alışverişinize 15 TL; toplamda 75TL NakitPuan kazanmak için EGITIM yazın, 4477’ye SMS gönderin.

Ne Alırsan Al, HSBC Advantage ile Al

HSBC Advantage ile 6-30 Eylül tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 125 TL üzeri harcamalarınıza 10 TL, toplamda 110 TL NakitPuan hediye! Katılmak için HEDİYE yazın, 4477’ye gönderin.

HSBC Premier Miles Kredi Kartı ile seyahatlerinizde ayrıcalıklısınız! 

Turizm sektöründe HSBC Premier Miles ile tek seferde 1.500 TL ve üzeri harcamaya 100 TL Miles Puan hediye! Kampanyaya katılmak için MİL yazın, 4477’ye gönderin.

Düzenli Ödenen Poliçeler NakitPuan Kazandırıyor!

Aylık Aile Güvence Planı ve Aylık Eğitim Güvence Planı poliçelerini Telefon Bankacılığı aracılığı ile satın alan ve 12 ay boyunca primlerini düzenli olarak HSBC Kredi Kartlarından ödeyen müşterilerimiz bir aylık prim tutarı kadar NakitPuan kazanıyor!

Sigorta Poliçenize Otomatik Yenileme Talimatı Tanımlayın, 45 TL NakitPuan Kazanın!

Yıllık Aile Güvence Planı, Yıllık Eğitim Güvence Planı, Faturalarım Güvende Planı, Acil Yardım Planı ve Umuda Destek Planı poliçeleriniz için Telefon Bankacılığı aracılığıyla otomatik yenileme talimatı verin, 45 TL NakitPuan kazanın!

Faturalarım Güvende Sigortası ile İçiniz Rahat Olsun

HSBC ve Gulf işbirliği ile sunulan Faturalarım Güvende Sigortasını satın alan/yenileyen ve yenileme talimatı veren müşterilerimize yıllık primin %2’si kadar NakitPuan hediye!

Konut Sigortası Poliçenizi Yenileyin, 20 TL NakitPuan Kazanın!

HSBC ve Gulf işbirliği ile sunulan Konut Sigorta Poliçenizi HSBC Kredi Kartınız ile yenileyin, poliçe başına 20 TL NakitPuan kazanın!

Kampanya Sonuçları

Çekiliş kampanyalarına ait kazananlar listesi.

Kampanya Arşivi

Geçmiş tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyalar ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfasını inceleyebilir ya da HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayabilirsiniz.