Ana içeriğin başı

"" ile ilgili 8 sonuç bulundu.

HSBC Premier Miles ile 150 TL değerinde Mil Puan!

HSBC Premier Miles Kredi Kartı'nızla tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 250 TL ve üzeri her alışverişinize 10; toplamda 150 TL değerinde Mil Puan hediye!

HSBC Premier ile Harcadıkça Kazanın

HSBC Premier Kredi Kartınızla 3 Mayıs - 3 Haziran tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız her 250 TL ve üzeri alışverişinize 10 TL, toplamda 120 TL NakitPuan hediye!

HSBC, İstanbul Havalimanı’nda yerini aldı, şimdi sizi bekliyor!

HSBC, yıllık 200 milyon yolcu kapasitesiyle 350’den fazla destinasyona uçuş hedeflenen İstanbul Havalimanı’ndan yolcuları karşılamaya ve uğurlamaya hazır.

İnternet Bankacılığı ile VİOP İşlemlerinizi Avantajlı Gerçekleştirin

HSBC Yatırım'da 30 Haziran'a kadar hesap açın, İnternet Bankacılığından yapacağınız, VİOP'ta işlem gören Vadeli İşlem Sözleşmelerinde 6 ay geçerli %0,05 komisyon oranından yararlanın.

Dijital Bankacılık ile Hisse Senedi İşlemlerinizi Avantajlı Gerçekleştirin

HSBC Yatırım'da 30 Haziran'a kadar hesap açın, İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarından yapacağınız hisse senedi işlemlerinizde 6 ay geçerli %0,1 komisyon oranından yararlanın.

HSBC Advantage'ın fırsatlarla dolu dünyasını keşfedin!

Giyimden beyaz eşyaya, turizmden teknolojiye tüm kampanyalarımızı keşfedin!

HSBC Advantage ile İKEA'da 3 veya 6 Taksit Fırsatı!

HSBC Advantage ile yapacağınız mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinize peşin fiyatına 3 taksit, IKEA Aile Kart kullanarak yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

EF Education First Eğitim Programlarında HSBC Premier Müşterilerine Özel %20 İndirim!

19 Şubat 2019- 30 Eylül 2019 tarihleri arasında EF Education First Programlarında HSBC Premier Müşterilerine özel %20 indirim.

Kampanya Sonuçları

Çekiliş kampanyalarına ait kazananlar listesi.

Kampanya Arşivi

Geçmiş tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyalar ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfasını inceleyebilir ya da HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayabilirsiniz.