Ana içeriğin başı

Premium Ferdi Kaza Sigortası

Beklenmedik durumlar karşısında sizi ve ailenizi güvence altına alıyoruz!

HSBC Premium Ferdi Kaza Sigortası

Başınıza gelebilecek kaza risklerine karşı sizi koruma altına alarak kaza sonrası yaşam kaybı veya sürekli sakatlık durumuna karşı hesabınıza poliçenizdeki limitler dahilinde düzenli olarak aylık ödemeyi garanti ediyoruz.

Özellikleri ve Kolaylıkları

  • 18-70 yaşları arasında iseniz, siz de faturalarınızı güvence altına alabilirsiniz.
  • Sigortanın poliçe süresi 1 yıldır. Bu 1 yıl içerisinde kaza, deprem veya terör sonucu yaşam kaybınız ya da sürekli sakatlığınız durumunda, talebinize uygun olarak belirlenen ve poliçede yer alan teminat tutarı yine talebinize uygun olarak belirlenen ve poliçede yer alan teminat süresi boyunca vefat durumunda lehdara, sürekli sakatlık durumunda sigortalıya ödenir.
  • Seçeceğiniz teminat limitine göre prim tutarını 9 eşit taksit olarak ödeyebilir veya ödemenizi peşin olarak tek seferde yapıp %6 oranında indiriminden yararlanabilirsiniz.

Teminatlar

  • Kazaen Yaşam Kaybı
    Sigortalının poliçe teminatına giren bir kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren 1 yıllık zaman dilimi içerisinde yaşam kaybı sonucunda kanuni varislerine ödenecek tazminattır. Tazminat ödenirken teminatta belirlenen aya kadar müşterinin hesabına aylık düzenli ödeme yapılır. Vefat eden müşteri hesapları kapatılmaktadır. 
  • Kazaen Sürekli Maluliyet
    Sigortalının poliçe teminatına giren bir kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren 2 yıllık zaman dilimi içerisinde sürekli sakat kalması neticesinde genel şartlarda belirtilen sakatlık oranları dahilinde kendisine ödenecek tazminattır. Tazminat ödenirken teminatta belirlenen aya kadar müşterinin hesabına aylık düzenli ödeme yapılır. Vefat eden müşteri hesapları kapatılmaktadır. 

Nasıl Başvurabilirsiniz?

HSBC Bank A.Ş. olarak sunduğumuz Faturalarım Güvende Sigortası teminatları, Gulf Sigorta A.Ş. tarafından verilmektedir. HSBC Bank A.Ş. Gulf Sigorta A.Ş acentesidir.