Ana içeriğin başı

Umuda Destek Güvence Planı

Zor günlerinizde yanınızdayız!

Umuda Destek Güvence Planı ile felç, körlük ya da bir kanser hastalığıyla (cilt kanseri haricinde) karşılaşmanız durumunda gerekli tedavi masraflarını rahatça karşılayabilmeniz için sizi güvence altına alıyoruz.

Özellikleri ve Kolaylıkları

 • 20-64 yaşları arasında, HSBC Advantage Kredi Kartı müşterisi iseniz ve kanser, felç, körlük hastalıklarından biri ile ilgili daha önce hiçbir şikayetiniz olmadıysa, teminat limitlerini ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirleyerek Umuda Destek Güvence Planı’na sahip olabilirsiniz. Üstelik önceden hiçbir sağlık kontrolünden geçmezsiniz.
 • Seçeceğiniz teminat limitine göre prim tutarını 9 eşit taksit olarak ödeyebilirsiniz.

Teminatlar

 • Teşhis Teminatı 
  Poliçe kapsamında olan kanser / felç / körlük hastalıklarından birinin teşhis edilmesi durumunda, poliçede belirlenen teminat tutarı bir defada peşin olarak ödenir.
 • Hastanede Gündelik Tazminat Teminatı 
  Poliçe kapsamında yer alan bir kanser / felç / körlük hastalığı sebebi ile hastanede yatılan her gün için ilk 1 (bir) günü muafiyetli olmak üzere 100 (yüz) günü aşmayacak şekilde poliçede belirlenen teminat tutarı poliçe özel ve genel şartları dahilinde sigortalıya ödenir.
 • İkinci Görüş Hizmeti 
  Doktor, poliçe kapsamında yer alan kanser / felç / körlük hastalığı ile ilgili teşhis koyduğunda, sigortalı, sonuçtan emin olmak, iç huzurunu sağlamak ve alternatif tedavi yöntemlerini öğrenmek için dilerse Türkiye’deki İkinci Görüş ofisi vasıtasıyla Amerika’daki Philadelphia International Medicine, Partners Health Care ve İngiltere'deki HCA International’dan “İkinci Görüş” hizmeti alabilir.

* HSBC Bank A.Ş olarak Türkiye'de yerleşik müşterilerimize sunduğumuz Umuda Destek Güvence Planı'nın teminatları Gulf Sigorta A.Ş. tarafından verilmektedir. HSBC Bank A.Ş. Gulf Sigorta A.Ş. acentesidir.