Ana içeriğin başı

Mobil Yüklemeler

Mobil Faturasız Hatta TL Yükleme

HSBC Advantage Kredi Kartı ya da HSBC Campus Kredi Kartınız ile ya da vadesiz hesabınızı kullanarak, istediğiniz Turkcell Hazır Kart, Vodafone ön ödemeli hat ya da TT Mobil faturasız hatta mobil yükleme yapabilirsiniz.

Özellikleri ve Kolaylıkları

Nasıl Yükleyebilirsiniz?

  • İlgili kanal şifrenizle (ATM - kredi kartı ya da banka kartı şifresi, HSBC Bank Telefon Bankacılığı, HSBC Bank Bireysel Internet Bankacılığı şifresi) sisteme girin.
  • Mobil Yükleme menüsü'ne ulaşarak operatörünüzü ve ödeme şeklini seçin. Ödemeyi kredi kartınız ile ya da vadesiz hesabınızdan yapabilirsiniz.
  • Mobil yükleme yapacağınız Turkcell Hazır Kart, Vodafone ya da TT Mobil numarasını girin.
  • Mobil yükleme tutarını seçin.
  • Yükleme gerçekleştiğinde operatörünüz, yükleme yapılan aboneye kısa mesajla bilgi verecektir. Yükleme işleminizin gerçekleşmemesi ya da yanlış bir numaraya yükleme yapmanız durumunda, ilgili operatörün müşteri hizmetlerini arayarak yardım alabilirsiniz. (Turkcell Hazır Kart için 444 0 535, Vodafone için 444 0 542,TT Mobil için 444 1 500.)
  • Kredi kartınız ile yaptığınız mobil yükleme işleminizin detayını hesap özetinizden takip edebilirsiniz.

HSBC Bank ATM, HSBC Bank Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111 ya da HSBC Bank Bireysel Internet Bankacılığı şifreniz yoksa, şubelerimizden alabilirsiniz.

Nerelerden Yükleyebilirsiniz?

Daha Fazlası

Ayrıntılı bilgi için HSBC Bank Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayabilirsiniz.