Ana içeriğin başı

Avantajlı Günlük Bankacılık

  

Hemen Başvur

Tüm bankacılık ihtiyaçlarınız için ürün, hizmet ve avantajlarıyla HSBC Advance1 yanınızda...

Dijital Kanallardan ve ATM'lerimizden Ücretsiz EFT ve Havale2

Advance kriterini sağlayarak, EFT ve Havale işlemlerinizi HSBC İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık uygulaması ve ATM'lerinden ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Dijital Kanallar ve ATM'lerimizden Ücretsiz Para Transferi

HSBC Advance Telefon Bankacılığı3

Para çekme ve yatırma dışında aklınıza gelebilecek tüm finansal işlemleriniz, bilgi hizmetleri ve HSBC Advance ile ilgili sorularınız için HSBC Advance Telefon Bankacılığı Hattı 0 850 211 0 115, 7/24 hizmetinizde.

Advance Müşterilerimize Özel HSBC Advance Telefon Bankacılığı Hattı

Tüm Şubelerimizde Öncelikli Hizmet

HSBC Advance müşterisi olarak tüm şubelerimizde öncelikli hizmet alır, ihtiyaçlarınıza uygun çözümlere hızla ulaşırsınız.

Modern Hesap4

HSBC Modern Hesap'a geçin, size özel Hoş Geldin faiziyle birlikte Modern Hesap özellikleriyle tanışın.

TL, USD, EUR, GBP para birimlerinde açılabilen, günlük bankacılık ihtiyaçlarını karşılarken faiz de kazandıran Modern Hesap ile:

  • Günlük Bankacılık
    Hesabınızı, tüm para transferleri için ana hesap olarak kullanırken tasarruflarınız için günlük faiz kazanabilirsiniz.
  • Anında Bankacılık
    Hesaplarınızla ilgili tüm işlemlerinizi HSBC İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık uygulaması ile her an her yerde anında gerçekleştirebilirsiniz.
    Vade bozdurma derdi olmadan, para çekip yatırabilirsiniz. Fatura ve düzenli ödeme talimatı verebilirsiniz.
Modern Hesap

HSBC Advance Banka Kartı

HSBC Advance Kartları ile Tüm Yurt İçi ATM’lerden Ücretsiz İşlem Avantajı

HSBC Advance Banka ve Kredi Kartınız ile tüm yurt içi banka ATM’lerinden vadesiz hesaptan para çekme (TL), para yatırma (TL), bakiye sorgulama, kredi kartı borç ödeme, kredi kartı borç ve limit sorgulama işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.5

HSBC Advance Banka Kart'ınız ile ATM'lerden diğer HSBC Banka Kartlarından daha yüksek nakit çekebilir, kredi kartına veya vadesiz hesabına para yatırma (TL) ve banka kartıyla vadesiz hesaptan para çekme (TL) işlemlerinde Akbank'ın ATM ağından da faydalanabilirsiniz.

HSBC Advance Banka Kartı'nız ile yurtiçinde HSBC ve diğer banka ATM'lerinden 7 gün 24 saat işlem, Maestro / Electron amblemi bulunan işyerlerinden POS makineleriyle vadesiz hesaptaki bakiyenize ulaşarak alışveriş yapabilirsiniz.

HSBC Advance Banka Kartı'nızı kullanarak, yurt dışındaki tüm ATM'lerden uygun ücretlerle USD, EUR, GBP, CAD ve AUD çekebilirsiniz.6

HSBC Advance Banka Kartı
 

HSBC Advance avantajları ile tanışın

HSBC Advance müşterisi olmak,

HSBC Advance müşterisi olmak ve avantajlardan yararlanmak için, bankamızda en az 100.000 TL veya muadili döviz cinsinden bakiyenizin bulunması yeterlidir.

Sizi Arayalım

Önemli Bilgilendirme