Ana içeriğin başı

Siz ve Aileniz İçin Premier

Siz ve aileniz için Premier hizmetleri

Hemen Başvur

Global Premier Hesap

HSBC Premier olarak, çocuklarınızın en iyi eğitimi almasının sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, bu nedenle Global Premier Hesabı ile size ve ailenize destek olmak için yurt dışı eğitim süreci boyunca tüm ihtiyaçlarınıza uygun çözümleri sunuyoruz.

Ücretsiz Bankacılık

Global Premier Hesabınızı TL, USD, EUR, GBP, CAD ve AUD para birimleri cinsinden açabilir ve hesabınızı yurt dışındaki ana hesabınız olarak kullanabilirsiniz.

HSBC Premier Banka Kartı ile Tüm ATM'lerden Ücretsiz Para Çekme

HSBC Premier Banka Kartı'nızı kullanarak, yurt dışındaki tüm ATM'lerden komisyon ücreti ödemeden USD, EUR, GBP, CAD ve AUD çekebilirsiniz.

Tüm Kanallardan Ücretsiz Para Transferi

Tüm kanallardan, döviz transferi dahil, tüm para transferlerini, ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Education First Eğitim Programlarında %20’ye Varan İndirim1

Education First yurtdışı yaz okulu, dil okulu veya akademik eğitim programlarında HSBC Premier müşterilerimize özel %20’ye varan indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Global Premier Hesap

Çocuklarınız için Premier

HSBC Premier ile sizin ve tüm aile bireylerinizin beklentilerini ve önceliklerini bilen Premier Müşteri Temsilcileriniz aracılığıyla, ihtiyaçlarınıza yönelik bir aile bankacılığı hizmetinden yararlanırsınız.

Ailenizin Finansal İhtiyaçlarını Kolayca Yönetin

Tüm mevduat işlemlerinizi her an, her yerden yapabilir ve ortak hesaplar üzerinden aile boyu Premier ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Siz ve Aileniz için Premier Ayrıcalıkları

Premier müşterilerimizin 18-30 yaş arasındaki çocukları için Premier tanımlanır ve Premier'in tüm avantajlarından yararlanır.

Çocuklarınız için Premier Kartı

Premier müşterilerimizin 16+ çocukları ek kart ve banka kartları, 12+ çocukları için HSBC Premier Banka Kartı imkanından yaralanır.

Daha Fazlası

HSBC Premier ile:

  • Birikimleriniz kendi kişisel hesaplarınızın yanı sıra, aile bireylerinizle birlikte ortak hesaplarınızda değerlendirilir.
  • Ailenizle birlikte ortak hesaplarınız, tüm bankacılık kanallarından ilgili müşteri/hesap ismiyle ayrı ayı görüntülenir.
  • Ortak hesap sahibi tüm müşterilerimiz Premier olarak tanımlanıp, HSBC Premier'in tüm ayrıcalıklarından yararlanabilir.

Üstelik Premier müşterilerimizin 18-30 yaş arasında çocukları, ortak hesap ilişkisi olmadan da ebeveynlerinin Premier kriterini sağlaması durumunda Premier müşteri olarak tanımlanır ve HSBC Premier'in tüm ayrıcalıklarından yararlanır.

Çocuklarınız için Premier

Eğitim Sürecini Kolaylaştıran Hizmetler

HSBC Premier olarak iyi bir eğitime ne kadar önem verdiğinizi biliyor, sizin ve ailenizin yurt dışındaki eğitim süreci boyunca tüm ihtiyaçlarına uygun çözümleri sunuyoruz.

Masrafsız Eğitim Kredisi2

Siz ve ailenizin eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için size özel hazırlanmış olan Eğitim Kredi'mizden, Premier'e özel faiz oranları ile masraf ödemeden faydalanabilirsiniz.

Referans Mektubu

Yurt dışı vize başvurusu, okul kayıt işlemlerinde kullanabileceğiniz bankamızda bulunan varlığınızı gösteren referans mektubunu, şubelerimizden temin edebilirsiniz.

Kişiye Özel Premier Müşteri Temsilcisi

Finansal piyasalar konusunda uzmanlaşmış, SPK lisanslı, Premier Müşteri Temsilciniz risk seviyenize uygun kapsamlı birikim yönetimi ürünleri sunar.

Masrafsız Eğitim Kredisi

Eğitim Güvencesi Planı

Eğitim uzun süreli bir serüven. Gulf Sigorta A.Ş. işbirliği ile sunduğumuz Eğitim Güvencesi Planı ile çocuğunuza güvenli bir gelecek sağlayabilir, çocuğunuzun eğitim masraflarını güvence altına alabilirsiniz.

Bugünden Planlamaya Başlayın

Çocuğunuzun eğitim giderlerini, beklenmeyen talihsiz durumlara karşı bugünden planlayabilir, teminat altına alabilirsiniz.

İhtiyacınıza Göre Planlayın

Tercihinize göre teminat tutarını Türk Lirası, Amerikan Doları veya Euro endeksli olarak seçebilir ve yıllar içerisinde oluşabilecek enflasyona karşı çocuğunuzun eğitim masraflarını güvence altına alabilirsiniz.

Eğitim Güvencesi Planı

HSBC Premier müşterisi olmak,

HSBC Premier'in dolu dolu ayrıcalıkları ile hayatı dopdolu yaşamak ve yaşatmak için, bankamızda en az 250.000 TL veya muadili döviz cinsinden bakiyenizin bulunması yeterlidir.

HSBC ülkelerinden birinde Premier olduğunuzda Türkiye’de de Premier olabilirsiniz.

Sizi Arayalım

HSBC Premier'in size ve ailenize sunduğu ayrıcalıkları keşfedin

Birikim Yönetimi Çözümleri

Birikim Yönetimi Çözümleri

Siz ve aileniz için kapsamlı Birikim Yönetimi Çözümleri

Ayrıcalıklı ve Kolay Bankacılık

Ayrıcalıklı ve Kolay Bankacılık

Size özel tasarlanmış bir bankacılık deneyimi

Uluslararası Çözümler

Uluslararası Çözümler

Dünyanın her yerinde HSBC Premier sizinle